Hranice mezi parcelami

Od: Datum: 29.03.14 19:39 odpovědí: 3 změna: 29.03.14 22:41

Dobrý den, můžete mi prosím poradit. opravdu si nevím rady. Nemohli jsme se stále domluvit se sousedem o hranici mezi naší a jejich parcelou. toto nás vedlo k tomu, že jsme se si nechali změnit hranicimezi parcely a hranice opravdu vyšla dle starých plánu, jak jsme si mysleli. Samozeřjmě jsme za tuto službu museli zaplatit, ale k tomu, aby se tato správná hranice zanesla do katastru potřebujeme podpis souseda. Co prosím dělat v případě, že soused toto odmítl podepsat a dále odmítá i to, že nechá zaměřit hranice on na své náklady. Bohužel katastrální mapa po digitalizaci ukazuje neprávné údaje. tota mapa je zřejmě jenom orientační. Jak máme prosím postupovat dále? předem děkuji za Vaší radu a brzkou odpověď. pěkný den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.14 19:43
avatar

otázak je pro mě zmatečná byť se pohybuji v oboru, co znamená nechali změnit hranici, kým kdo to schálil a vytyčovak, byl určen geometrický plán po změně, byl zanesen do KN? dig. katastr by měl být poměrně přesný, a velká chyba je s podivem

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.03.14 20:16

Ahoj. Málo kdo, tu po sobě zkontroluje, co vlastně napsal. Možná to,,změnit hranici,, mělo být.. změřit hranici,,.Asi bych si osobně radši zašel na ten katastr a pak za geometrem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.03.14 22:41

Proč se ohledně hranic neporadíte na KÚ? Kdo chce změnit hranici pozemku, vy nebo on? Tedy kdo má na tom zájem? Podívejte se do katastrálního zákona.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.