Co s balkónem?

Od: Datum: 29.03.14 12:43 odpovědí: 9 změna: 09.04.14 19:47

Máte nějaký nápad co s tímto balkónem podniknout? Zahradu, posezení, či něco jiného?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.14 12:45

krásný balkon ...vidím tam regál s květinami na té čelní stěně ,na parapetu truhlíky taky buď s květinami nebo mini rajčátky a pěkné posezení

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 29.03.14 13:25

Hodně úzký balkon. Na posezeni to nevidim.max.1 plastovou zidlicku. na parapet moje mamka dava pnouci jahody.nebo si tam dejte bylinky.nebo treba i to rajče do kbeliku na zem. Nebo pokud netrvate na uzitkovych rostlinach, kvetiny a nejaky stromkovy kericek.

Nebo snury na pradlo.

Vypada to na novostavbu? Proc ty balkony nedelaji širší :)

Datum: 29.03.14 13:31

Oni původně širší byly, ale zateplení jim pár centimetrů ubralo.

Od: betaraybill*
Datum: 29.03.14 14:15

Tenhle balkon ještě vypadá pěkně široce oproti našemu. Taky je barák sice zateplen, ale asi nebyl velký asi ani předtím.

Datum: 29.03.14 14:56

Ve kterém je to patře? V prvním patře bych uvažoval i o mříži.

Taku se takové prostory dají zasklít. Třeba posuvnými skly.

Od: lenocka2
Datum: 29.03.14 15:21

V 10. a není to tak úzké jak se zdá z fotky.

Datum: 29.03.14 15:32

Máte tam pouze 90cm místa to je škoda, že při revitaizaci nenechalo vaše společnství posunout bakonové zábradlí dopředu.

Možná bych nechat zasklít cena okolo 30tisíc.

H:

Datum: 02.04.14 21:36

Ještě jsem se chtěla zeptat: napadlo mě dát si na balkon do krabice horolezecké lano. Kdyby někdy začala nižšší patra hořet, aby byla ůstupová cesta. Je to totální blbost, nebo dobrý nápad?

Datum: 09.04.14 19:47

Co konopí? Je to v nejvyšším patře a otočené na jih.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.