Kde si pořídit nábytek?

Od: Datum: 27.03.14 11:04 odpovědí: 12 změna: 27.03.14 22:06

Ahojky ráda bych si pořídila nový nábytek, ale navím, kde bych si ho měla pořídit? Potřebovala bych hlavně pořádnou manželskou postel a dovybavit koupelnu, jelikož jí máme strašně prázdnou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.14 11:24

To jsou otázky... tipuji že by to mohli mít třeba v nějaké pekárně.

Tak snad jako první projdete velké řetězce, pak internet a když si ani u jednoho nevyberete tak oslovíte nějakého truhláře aby Vám nábytek vyrobil na míru dle Vašich představ.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.03.14 11:39

Za sebe doporučuji: http://www.nebenabytek.cz/

Kvalitní a bytelný nábytek (konkrétně obývací stěna), vstřícnost v případě problému.Rozbyl jsem čelo šuplíku u dětské postele a i přes to,že již nebyla postel u výrobce v nabídce,majitel obchodu udělal nemožné a čelo šuplíku,ikdyž po cca 6 týdnech jsem měl doma ;)

Jinak jsme ale spokojeni i se sedačkou z: http://www.jamall.cz/

Sice polské výroby,ale opět prvotřídní servis po zjištění, že byla koženka na sedačce,ikdyž na neviditelném místě za polštářem, odřená. Do 14 dnů přijeli dva poláci a během hodiny byla koženka vyměněna ;)

Ale jinak jde i o vkus a finanční možnosti Přeji šťastnou ruku při výběru ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.03.14 11:43

Zrovna včera jsem se koukal po postelích jak na netu /Aukro/, tak u nás v obchodech. V podstatě všude je polské zboží. V obchodě o dost dražší než na netu. Jenže tam si ho zase nemůžete osahat. Prý mají např. tenké rošty na postelích aj... Takže mi nezbývá než zajet do Polska, tam si vybrat a rovnou si to nechat zdarma poslat.

Od: nabytek
Datum: 27.03.14 12:15

Nevím odkud jste, ale já miluju IKEA nábytek.

Od: mirka1
Datum: 27.03.14 12:26

Nevím kolik vám je, ale jestli přemýšlíte o posteli na delší dobu, nejlépe na celý život, tak tam bych nešetřila a zadala práci dobrému truhláři a na míru a z dobrého dřeva. Postel je postel a tam se moda tolik nemění, maximálně vyměníte matrace. Také záleží kolik vážíte, aby vás to uneslo, případně i s dětmi to je velmi důležité. Ono ted můžete vářit 50 kg i s postelí, ale za 30 let to může být úplně jinak. Co se týče koupelnového nábytku, tak stačí to co mají v nabídce běžné obchody jako třeba Asko nábytek, není to drahé a když se vám to za pár let nebude líbít, koupíte si modernější.

Datum: 27.03.14 12:33

Manzelskou postel mame na zakazku z Vysociny. Cena za postel + nocni stolky nekde kolem 10 000. Nechali jsme ji delat festovni z hranolu. Z Ikea mame postel pro hostly, ale vzhledem k tlousce materialu nedrzi tak dobre.

doplněno 27.03.14 14:48:

Byl to soukromy truhlar, dohledam Vam kontakt

doplněno 27.03.14 15:05:

Uz je to nejaka doba, takze nevim, jestli je kontakt platny:

Martin Šrámek - postele.postele@seznam.cz

Myslim, ze je to ten samy clovek zde:

http://www.ar-postele.cz/postele.html

doplněno 27.03.14 15:07:

My jsme chteli silnejsi material, nez ma na obrazcich a nebyl to problem, postel mame bukovou a vypada skvele :)

Od: milu*
Datum: 27.03.14 13:37
Prosím,kde na Vysočině?Taky bych potřebovala něco na zakázku a nechám si poradit.Děkuji Mila

Od: milu*
Datum: 27.03.14 15:56
děkuji,mám pána za rohem-myslím pár km od nás.

Od: kono
Datum: 27.03.14 13:18

Co tak český výrobce Jitona?

http://www.jitona.cz/cz/

Datum: 27.03.14 14:18

Před pěti lety jsme zařizovali nový dům novým nábydkem. Hotové jsme koupili stůl a židle (ty už se rozpadají) a sedačku (taky už nic moc). Vše ostatní vyrobeno na zakázku a když jsem porovnával s cenami v obchodech, tak jsme pořídili i značně levněji, o kvalitě ani nemluvím.

Od: joensu*
Datum: 27.03.14 22:06

Nechte si postel i skříňku vyrobit u truhláře a máte ji na celý život a podle vašich představ.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.