Oprava septiku

Od: Datum: 20.03.14 19:11 odpovědí: 4 změna: 26.03.14 13:23

Dobrý den

Koupil jsem starší rodinný dům se septikem. Teď jsem začal přestavovat dvůr a při odkopávání jsem si všiml,že protíká septik. Vtok je řešen tak,že trubka byla vsunutá dovnitř a to je celé...nebylo to ničím utěsněné nic... zkoušel jsem to obfouknout studniční pěnou a nic... nemáte radu jak to utěsnit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 20.03.14 19:56
Privod by mel byt vyse jak odvod, takze by to nemelo protekat zpet. Ale jinak bud betonem nebo bitumenovym tmelem.
Ohodnoceno: 0x

Od: hlavajda*
Datum: 21.03.14 17:38

Privod mam vyse nez odvod to jo,ale trubka odvodu je ve vyriznute stene a ta dira je vetsi nez trubka. Takze to prosakuje tou dirou a do trubky prakticky skoro nic netece...

Od: paw®
Datum: 21.03.14 22:37

Aha, to jste nepsal v puvodnim dotazu.

No, mohl by to udrzet silikon. a z venkovni strany oplacat betonem. Trubky samozrejme ocistene a suche.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.14 13:23

Dám vám jednoduchou starou a účinnou radu.Tedy , pokud je ten otvor o nějaký centimetr větší, sežeňte si někde na mokré louce kvalitní mazlavou hlínu nebo jíl a nacpěte ji do mezer.Nemusíte nic otírat nebo sušit, čistit.Výsledek bude stoprocentní, záleží opravdu jen na kvalitě hlíny nebo jílu. Pokd by byla mezera milimetrová, volil bych očistění a potom voděodolný silikon.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.