Podlahové topení v létě

Od: Datum: 18.03.14 06:50 odpovědí: 5 změna: 18.03.14 13:27

dobrý den,mám novostavbu s podlahovým topením. chtěla bych poprosit o názor co s podlahovým topením v létě. Někteří mi radí, že i tak by měla voda cirkulovat a jiní zase, že je to zbytečné. Jak to tedy má být?

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevecmoudry
Datum: 18.03.14 08:03

No my jí vždycky v březnu vypnem a v říjnu zapnem. Bez problémů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.03.14 12:04

Zdravím. Jednou za dva měsíce bych to na čtvrt hodinky pustil , abych protočil čerpadlo. Naučte se koncem září si udělat topnou zkoušku. Kdyby byl nějaký problém , tak se dá v pohodě ještě řešit. Jakmile začne topná sezóna , tak už je velký problém sehnat topenáře.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 18.03.14 12:19
Občas je v létě par studených dnů, kdy ji na chvíli pustíme, ale jinak neřešíme. Pro čerpadlo by bylo lepší protocit... Ale sám to nedělám.

Datum: 18.03.14 13:19

Moje podlahovka mimo sezénu stojí, čerpadlo neprotáčím.

Datum: 18.03.14 13:27

Behem leta zapnu alespon jednou podlahovku na 1-2 hod. Jinak neresim. Mit to pustene porad je zbytecny luxus.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.