Podlahové topení v létě

Od: odpovědí: 5 změna:

dobrý den,mám novostavbu s podlahovým topením. chtěla bych poprosit o názor co s podlahovým topením v létě. Někteří mi radí, že i tak by měla voda cirkulovat a jiní zase, že je to zbytečné. Jak to tedy má být?

děkuji

5 odpovědí na otázku

3x

Zdravím. Jednou za dva měsíce bych to na čtvrt hodinky pustil , abych protočil čerpadlo. Naučte se koncem září si udělat topnou zkoušku. Kdyby byl nějaký problém , tak se dá v pohodě ještě řešit. Jakmile začne topná sezóna , tak už je velký problém sehnat topenáře.

2x

Behem leta zapnu alespon jednou podlahovku na 1-2 hod. Jinak neresim. Mit to pustene porad je zbytecny luxus.

0x

No my jí vždycky v březnu vypnem a v říjnu zapnem. Bez problémů.

0x
Občas je v létě par studených dnů, kdy ji na chvíli pustíme, ale jinak neřešíme. Pro čerpadlo by bylo lepší protocit... Ale sám to nedělám.

0x

Moje podlahovka mimo sezénu stojí, čerpadlo neprotáčím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]