Montáž bezpečnostního kování za 5000 Kč

Od: Datum: 16.03.14 11:13 odpovědí: 3 změna: 16.03.14 14:30

Ahoj.

Asi před 10 ti lety jsme si nechali namontovat bezp. kování. Zatímco FABka klíč vydrží 20 let v pohodě, tady se nám již podařilo zlomit tři klíče. (vada materiálu). Montáž trvala 30 minut a podle vyjádření řemeslnných praktiků je to provedeno pochybně. I můj názor. Nemohu najít jméno firmy a kontakt, pomůžete mi? Internet nepomáhá. Jedná se o středočeský kraj a nabízí to především v panelácích. Matně si pamatuji, že mohli být z Humpolce, snad.

doplněno 16.03.14 11:17:

Jedná se o vložky a klíče Garrison.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.14 11:39

Čtu už po několikáté a pořád mi uniká smysl tohoto dotazu. Chceš po 10 letech reklamovat u firmy a nemáš žádný doklad o tom, kdo vlastně montáž provedl? Firma už dávno nemusí existovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.03.14 13:58

A proč reaguješ, když jsi to nepochopil?

Ještě jednou: NENÍ TU NĚKDO, KDO SI NECHAL V TUTO DOBU NAMONTOVAT BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK DO PANELÁKOVÝCH DVEŘÍ A MÁ DOMA ÚČET A TUDÍŽ MI MŮŽE SDĚLIT KONTAKT NA FIRMU? Stačí to takhle?

Datum: 16.03.14 14:30

Ahoj. Ládine, ten dotaz je možná běžně nepochopitelnej. Třeba, si pán nechce stěžovat těm podnikavcům, ale chce si nechat výhodně namontovat další, skvělou pouliční panelákovou sadu. Někdo prostě nepochopí, že takovéhle firmy vznikají jak houby po dešti a končí, až uschne.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.