Čím vyčistit hřeben?

Od: Datum: 15.03.14 13:42 odpovědí: 10 změna: 15.03.14 17:28

Nemáte někdo fígl jak vyčistit klasický hřeben? Od těch pevně přichycených mastnýcn nečistot vlasů. Zkoušela jsem je namočit, pak kartáčkem vyčistit, ale nakonec jsem musela vzít pilník a čistit jednotlivé kousky hřebenu a to je dost pracné a tak mně to neba. Tak třeba někdo ví, jak vyčistit hřeben jednoduše.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 15.03.14 13:47

Tak pokud jste si s nim dala tu praci a nevyhodila ho, tak ho umyjte po kazdem pouziti, nebo casteji nez doted a pujde to snadno. Pak staci oplachnout, nebo mydlova voda a kartac.

doplněno 15.03.14 13:57:

Tak pokud je to kartáč, coz u me neni klasicky hřeben, tak ho namocim do zhave vody a "klasickym hrebenem ty vlasy vytaham a tou zhavou vodou ty necistoty celkem pusti.ale mam umely s temi gumovymi trny.no a kdyz uz je vylamany, nebo proste uznam, ze je to treba, koupim novy.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.03.14 14:04

do umyvadla teplou vodu se šamponem nechat chvíli odmočit a starým zubním kartáčkem vydrbat

Ohodnoceno: 0x

Od: pepr®
Datum: 15.03.14 14:12

No potěž koště. Vy používáte hřeben bez umytí tak dlouho, až to jde dolů jen pilníkem? *sok*

Jinak, já nic neodmáčím, čas od času hřeben vydrhnu kartáčkem a mýdlem. Nejdřív napříč přez zuby, to udělá hustou pěnu a pak podélně po zubech ze všech stran. Za pět minut hotovo. Ještě se mi nestalo, že by to nešlo dolů.

Datum: 15.03.14 14:14
Mycka na nadobi to na 90% vezme.

Datum: 15.03.14 14:43

,,jednoduché,,,,,,,,,savem ponořit ho do umyvadla a on se vyčistí sám..

Datum: 15.03.14 14:57

Do povlečení malého polštářku nacpeme všechny hřebeny a dáme do pračky.Poté jsou jako nové.

Od: buss®
Datum: 15.03.14 15:21

Nečekat až už s ním nejde česat a kartáčkem, popř. ryžákem.

Datum: 15.03.14 15:31

Vyčistit hřeben jde pomocí jarové horké vody. Hřeben tam namočíš a necháš odmoknout. Potom kartáčkem na ruce vydrhneš jednotlivé mezery a pořádně omyješ.

Pokud jsou to kartáče, tak vezmu nůžky a vlasy všemožně prostříhám. Potom je vysaju vysavačem a teprve potom čistím štětcem a jarovou vodou.

Od: stafan*
Datum: 15.03.14 17:28

Počesat hřebenem ocelový kartáč (pokud možno nový).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.