Výměna kachličkového obkladu

Od: Datum: 14.03.14 20:31 odpovědí: 8 změna: 15.03.14 19:07

Ahoj, měníme koupelnu a chci úplně zrušit obklad z kachliček. Můžete mi doporučit něco, co kachličkový obklad nahradí? Chtěla bych něco moderního, když už se pouštíme do celkové rekonstrukce. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: erikretr*
Datum: 14.03.14 20:41
Ohodnoceno: 0x

Od: jm*
Datum: 14.03.14 20:43

Nenapadá mě nic jiného, než bud obklad, kámen,nebo tapeta. Dnes se prodává obklad moderní. Rozměry jsou tuším 35x25 cm. S tím mám obloženou koupelnu, obklad je dávaný na stojato . Vypadá to dobře a moderně.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.03.14 21:05

Co třeba obklady: http://www.novex.cz/cz/novex-…adove-panely-a-listy-abitibi/

http://www.koupelnyza3dny.cz/…desky_do_vlhkeho_prostredi/cz

doplněno 14.03.14 21:31:

Ty velké kachle, jak zmiňuje @jm mám také (33x25) na výšku, a jsou moc pěkné.

Od: obklad
Datum: 14.03.14 21:10

Skleněný obklad.

Datum: 14.03.14 21:28

obklad: Pokud by byl skleněný obklad naleštěný, tak super, ale nechtěl bych na něm stále otírat zaschlé kapky !

Datum: 14.03.14 22:16

Další možnost je třeba benátský štuk

Od: hop®
Datum: 15.03.14 01:46

Čemu říkáte "kachličky"? Dnešní moderní obklady jsou docela elegantní a trvanlivé, jukněte třeba na marketis.cz nebo do jakéhokoli jiného vzorkového e-shopu, opravdu je z čeho vybírat.

Pokud nemusíte šetřit, pak třeba mramor, či zlato. Pokud vyloženě nechcete obklad, tak zkuste třeba ABITIBI, ale to je spíš šlápnutí do lejna...

Od: burkana
Datum: 15.03.14 19:07

ahoj, inspirovala jsem se u kamarádky. dělala novou kuchyň a někde objevila fantastické designové sklo, které lze dát i na zed jako obklad. dokonce jí to nakombinovali ve stejném designu na zed a asi dvoje dvířka v kuchyňské lince. jmenuje se to grafosklo. určitě to půjde i do koupelny. my to máme teda taky v kuchyni ve fomě oddělovací stěny. ahoj

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.