Dvojzásuvky tango tři vedle sebe

Od: Datum: 08.03.14 11:51 odpovědí: 8 změna: 09.03.14 09:57

Poradíte jestli se vedle sebe vlezou tři dvojzásuvky abb tango, jde mi o rámečky, jednozásuvky jsou mi jasné ty by šly do společného rámečku, ale co dvojzásuvky. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.14 11:59

Nikde jsem je neviděl,podle mně se nevyrábí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.03.14 12:02

já to myslel jako že vezmu klasickou dvojzásuvku kterou dám do krabice a hned do vedlejší krabice dam zase dvojzásuvku tak jestli se vlezou

Datum: 08.03.14 12:07

tak vedle sebe vlezou šířku mají stejnou akorát dvoj jsou vyšší

Datum: 08.03.14 12:24

Ne, do secvaklých krabiček se vedle sebe nevejdou. Musíš sádrovat každou krabici zvlášť s malou mezerou. Rámeček na dvojzásuvku jsem ještě nikde neviděl.

Od: hop®
Datum: 08.03.14 12:50

Ne, na dvojzásduvky neexistuje sdružený rámeček...

Od: olinlitomericko
Datum: 08.03.14 18:05

Pod dvojzásuvky ABB Tango http://www.vpcentrum.eu/dvojzasuvka-5513a-c02357b-tango pokud je chceš vedle sebe, musíš dát (přisádrovat) budˇ instalač. krabičky KP 67/2 (říká se jim ježky) https://www.google.cz/search?…=0CAoQ_AUoAg&biw=1280&bih=875 nebo složitěji slabý plech či překližku a tři KU 68 k tomuto plechu či překližce přišroubovat krátkými vruty se stejnými roztečemi (mezerami) za dna krabiček a celé to vrazit na sádru do zdi...

Datum: 09.03.14 08:42
Já bych jen doplnil. Abb dvojzásuvky nemají rámeček. Ale jsou krabičky ty jezky. Nebo chlupaté tuším od koposu co mají i to spojení delší nebo kratší. Kratší do rámečku a to delsi na dvojzásuvky. Ale vím jistě, žeto pasuje na klasik. Nevím zda to tango není širší, ale nemělo by být.. to by chtělo změřit.. pak ty zásuvky jsou úplně těsně u sebe. A jinak jsem se setkal i s dvouzasuvkou v rámečku, ale bylo to něco z polska.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.03.14 09:57

To je tuším ta KP 67/2, ale nemám po ruce katalog.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.