Podřezaní zdiva

Od: Datum: 07.03.14 06:45 odpovědí: 6 změna: 09.03.14 22:48

Dobrý den mám na vas všechny dotaz potřebuji zjistit firmu ktera podřezáva zdivo a to VODNÍM PAPSKEM zaslechl jsem o tom ale nevím kdo to dělá děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kedar76
Datum: 07.03.14 06:46

omlouvám se

VODNÍM PAPRSKEM

Datum: 07.03.14 09:27

Firmu neznám, ale já to dělal tlakovou myčkou ve spáře.

doplněno 07.03.14 13:54:

Prořízl jse mspáru, horní či spodní cihlu vypáčil, srovnal podkad betonem, pooložil lepenky, nalepit Ytong, vrazil klínky. Poté jsem pokračoval na druhé straně...ale takto rychle to samozřejmě nejde..

doplněno 07.03.14 17:28:

klínky byly z tvrdého dřeva, síla zdí od 55 do 90 cm

doplněno 08.03.14 09:34:

A ten Ytong byl dostačující náhrada za ty cihly? ***lepší jak cihly, páč pevnost je OK, a tepelná vlastnost ještě lepší. Lépe to izoluje od základu.

A jak ty klínky dosáhly až do prostředka té zdi? ****u 55cm to nebyl problém, ale u 90 sm se muselo vybourat do pyramidy, takže ventiř byl otvor třeba 50 cm na výšku, aby byl přístup s rukou a nářadím. Nejhorší byl roh stěn 80cm a 90cm..Víte kolik byla uhlopříčka? Navíc z jedné strany, neboť z druhé je vysoko terén...

Že ta zeď poněkud nad tím podřezáním popraskala?****Musí se opatrně, na 22metrech mám jen dvě praskliny..

zde je za oknem podlaha od okna dolů 130cm

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.03.14 13:02

Ahoj. A jaký byl další postup a jak to všechno nakonec dopadlo?

doplněno 07.03.14 15:40:

Dobře,a ti klínci byly z čeho a jak silná zeď se podřezávala?

doplněno 07.03.14 18:10:

A ten Ytong byl dostačující náhrada za ty cihly? A jak ty klínky dosáhly až do prostředka té zdi? Že ta zeď poněkud nad tím podřezáním popraskala?

Od: kedar76
Datum: 07.03.14 19:04

dobrý den dotaz zněl na firmu která to dělá jedna se udajně o podříznuti kamenneho zdiva vysokým tlakem a skoro bez bordelu snad někde firma od Jindřichova Hradce ale fak nevím

Datum: 09.03.14 22:41

Ahoj. Tak jsem se sem na chvíli ještě vrátil. Když se šáhne do zdi, nejde nějakému tomu binci moc zabránit.

Datum: 09.03.14 22:48

Nějak podobně jsem to dělal taky. Docela jsem si s tím vyhrál. Hlavně jde o bezchybné napojení těch pásů IPY. Doufám Milane, že jsou ty detaily - čouhání izolace ven dodělané. Když třeba prší, nebo odskakuje kapající voda a nateče na vrch tý izolace, může tak stoupat vzhůru i dovnitř, do zdiva. Není marné to zakončit oplechováním - okapničkou. Pokud se to rovnou nezateplí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.