Problém s odpady

Od: Datum: 03.03.14 20:55 odpovědí: 6 změna: 10.03.14 21:21

Dobrý den,

mám již delší dobu problém s odpady (byt ve starším činžovním domě)...voda neodtýká, odpad občas smrdí...i když tam liju krtka o 106 pomůže to jenom na chvíli...stane se mi kupříkladu i to, že vypustím vodu v kuchyni a najednou začne ve druhé místnosti ve vaně šrotovat a vana "vyblije" špinavou vodu s bordelem a hutným odérem...

Jenom jsem si chtěl ověřit o co vlastně jde? O totálně za*raný odpad? Je v tomto případě nutné volat instaltéra, co by jste mi ještě poradily (aneb jak si mohu pomoci ještě sám)?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanher*
Datum: 03.03.14 20:59

Budete mít ucpané odpady před stupačkou.

Mohlo by stačit oddělat sifon pod vanou a odpad protáhnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.14 21:30
avatar

To chce nejen chemické, ale i mechanické čištění, odmontovat odpady a protáhnout pérem pak smontovat a chemie a měl by být klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 03.03.14 21:46
avatar

Sám těžko, chce to protáhnout až do stoupačky, na ruční péro jsou potřeba dva lidé. Anebo si pozvěte firmu, která má ROVO, motorového krtka, sice to není levné, ale budete mít na mnoho let klid...


doplněno 10.03.14 22:20:

Přiznám se, že olověné odpady neznám ale stará zrzavá litina také někdy strojové čištění nepřežije.

A krtek při špatné dávce a špatné aplikaci odpad zabetonuje, a to doslova a navždy. Pak už nastupuje sekání a výměna odpadů, to mohu z praxe potvrdit...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 00:59
avatar

jen bych pro jistotu doplnil, že štourání se v hodně zbědovanejch (ještě olověnejch?) odpadech taky může vést k jejich narušení (což ovšem bohužel poznají až sousedi pod)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.03.14 12:04

Ahoj. Protáhnout se to bude muset určitě. Mechanicky pérem. A potom pravidelně, ,z kuchyně prolévat opravdu dost horkou -vařící vodou. Jen ta uvolní zatuhlé tuky a pošle je dál, do svislé kanaldy. Toho krtka, bych spíš používal v koupelně, v umyvadle a ve vaně. Tam je to dobrý na napadané vlasy.


doplněno 10.03.14 22:15:

Souhlasím. Toho chloridu stačí jen polívková lžíce. Kamamrádky 30ti letá dcera do vany nalila 3 piksly krtka a zaplavila to vodou. Naštěstí se to zaseklo jen v sifonu. Některým holkám, když se namočí vlasy, přestává fungovat mozek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cervenamrkev
Datum: 10.03.14 21:21

S Krtkem přestaňte. Pokud jste ho nasypal do odpadu hodně a zalil vařící vodou, tak jste si mohl zabetonovat odpad, Krtek zatvrdne v trubkách. Pak už jenom instalatéry.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.