Území bydlení městského typu - autodílna

Od: Datum: 03.03.14 18:59 odpovědí: 3 změna: 10.03.14 21:34

Dobrý den.
Byl jsem na stavebním úřadě,a by se ptát na otevření autodílny u domu. Narazil jsem na to, že bydlím u území bydlení městského typu - Bm

A potřebuji vědět, jestli autodílna by spňovala bod 2d v přiložené foto.

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.14 21:42
Jediná šance je že to budeš deklarovat jako nerušící zařízení které bude poskytovat službu která v místě chybí. Ale jak trochu protůruješ nějaký motor nebo ti upadne vičko od plechovky na beton, hned budeš mít za zadkem stěžovatele a to ani nemluvím o tom že opravené auto postavíš na chvíli na místo kde zrovna někdo rád parkuje.
Já bych do toho nešel. Lidi jsou dneska naštvaní na všechno a takováhle provozovna je skvělý hromosvod.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.03.14 00:07

Za sebe se domnívám, že autodílna je službou, jejíž provoz nebude nerušící činností, což byste se měl dozvědět přímo na stavebním úřadě. Doporučuji si shrnout základní údaje o zamýšleném záměru (rozsah služeb, pracovní doba, obslužnost, parkování, co Vás napadne) a požádat stavební úřad o územně plánovací informaci ve smyslu ustanovení § 21 odst. 1 písm. a) stavebního zákona, poté byste měl obdržet od stavebního úřadu resumé, zda je záměr v souladu s požadavky územního plánu či nikoliv.

Ohodnoceno: 2x

Od: cervenamrkev
Datum: 10.03.14 21:34

Po roce 1989 byly podmínky benevoletnější. Mohla se umístit dílna truhlářská, kovářská, autoopravna apod.. Postupem času se povolení zpřísnila. Myslím, že už se nechytnete.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.