Druhnutí exentrického šroubu na okně

Od: Datum: 02.03.14 12:09 odpovědí: 6 změna: 02.03.14 20:44

Dobrý den , chtěl bych se zeptat na okně ze spodu je exentrický šroub který drhne o okení rám . Nevíte někdo jak se to dá odstranit aby to nedrhlo popřípadě doštelovat? Děkuji za odpovědi a přeji pěkný den ,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.03.14 12:19

Dobrý den, pouze obecně - pokud někde něco drhne, tak to dotáhnu, ubrousím odstraním, zkrátím, došroubuji, přiklepnu nebo i nechám drhnout (když jsem líný).

Snad by pomohlo foto pro lepší odpověď nebo alespoň informace o jaká okna jde.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.03.14 12:21

Asi máš trochu spadlý křídlo. Imbusem 4mm ho snadno přizvedneš. Šteluje se to na spodním čepu, odshora tím imbusem.

Ohodnoceno: 3x

Od: hurikan*
Datum: 02.03.14 12:33

Jo taky se mě zdá že je spadlé křídlo , ale nemám s tím zkušenosti proto jsem se chtěl nejdříve zeptat ,Jedná se o ten spodní šroub extenrický na plastovém okně, točil jsem sním ale je to jen na přítlak okna k rámu .Zkusím imbusem ho přizvednout, děkuji za vaší pomocnou radu.

Datum: 02.03.14 19:46
Nastavuje se na horním závěsu, kterým vlastně prizvedneme křídlo
Ohodnoceno: 2x

Od: hurikan*
Datum: 02.03.14 20:38

Děkuji moc mě vaše rada pomohla díky .

Datum: 02.03.14 20:44

Nějaká novinka? Na horním závěsu se přizvedává křídlo? Od kdy?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.