Nahazování omítky

Od: Datum: 01.03.14 16:17 odpovědí: 4 změna: 04.03.14 13:58

Dobrý den, rekonstruuji garáž, odstranil jsem starou omítku a nahazuji novou. Nachystal jsem si omítnice do vodováhy a pak začal nahazovat. Mám omítku vnitřní od weber na 2cm.

Stěny jsem před nahozením očistil a navlhčil. Na několika místech se po nahození objevily praskliny 10-15cm. Je to v pořádku? Omítka má tloušťku 1,5-2cm.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.14 17:28

Na čerstvé bezprostředně po nahození?Pkd ano tak je to na nahození velká vrstva,chce to prohodit a nechat být a klidně druhý den opět ,ale už do čista!

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 01.03.14 17:36

Jemné praskliny jsou při nahazování celkem běžný jev, po zavadnutí malty se zeď většinou dorobnává latí či škrabákem, tím se trhliny zacelí...

Od: francis*
Datum: 01.03.14 22:07

Je to normální může za to vápno , velká vrstva a smrštování omítky . Předpokládám , že po této operaci bude následovat tenkovrstvá štuková omítka.

Od: martink*
Datum: 04.03.14 13:58

Ano, bude následovat omítka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.