Výběr barvy

Od: Datum: 27.02.14 13:43 odpovědí: 4 změna: 20.01.16 12:41

Zdravím vás a prosím o radu a vaše zkušenosti. Chceme vymalovat celý byt omyvatelnou barvou, kterou si necháme namíchat. Do užšího výběru se dostal Primalex Fortissimo a Jupol Brilliant. Máte zkušenost s těmito barvami? Doporučili byste jednu z nich nebo třeba úplně jinou?
Děkuji za pomoc. M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 27.02.14 13:59

Zdravím, dobrou zkušenost mám s barvou disperzní od firmy Het.

Ohodnoceno: 0x

Od: milunkac*
Datum: 27.02.14 17:40

Myslíte Hetline Vinyl nebo Het Brillant 100? OD Hetu mě právě docela dost lidí odrazuje, ale co člověk, to názor, vím.

Od: jm*
Datum: 27.02.14 18:07

Datum: 29.11.15 17:57

Chci použít Primalex Fortissimo,hlavně na strop kde je tmavší štuk,má opravdu dobrou kryvost?

doplněno 29.11.15 18:18:

...docela mě zaráží poměr ředění. 0,2l vody a 1kg barvy.

doplněno 20.01.16 12:41:

Tak jsem vyzkoušel Primalex Fortissimo a pro mě zklamání,ne pro výsledek,ale do ničeho jsem se s tímto výrobkem ani nepouštěl.Nevěřil jsem tomu,že bych s 4kg,tedy cca 2,7L + necelým 1 litrem vody vymaloval jednu místnost a ještě k tomu 2x,jak se uvádí na obalu.Navíc po rozmíchání s vodou byla hustota směsi cca na úrovni jogurtu,takže roztíratelnost nulová.Bohužel cca 400kč šlo do záchodu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.