Jde to tak spojit?

Od: Datum: 25.02.14 11:31 odpovědí: 7 změna: 25.02.14 19:47

Mám dva konce drátů jeden je modrý a kolem je omotán zeleno žlutým, či-li jdou z něj dva konce jeden modrý a druhý žlutozelený, a pak je druhý drát černý a zase je omotán zelenožlutým, či-li také jdou z něj dva konce černý a druhý žlutozelený. Tyto dva dráty potřebuji spojit čokoládou s tří žilovým drátem černý, modrý a žlutozelený. Otázka je možné ty dva žlutozelený dráty spojit v jeden a přes čokoládu spojit s jedním žlutozeleným?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.14 11:42

Tak spojit to asi půjde, otázka ale jestli to pak bude dělat co má.

Kombinace černá + zelenožlutá je velice nestandardní.

K čemu jsou ty dráty?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.02.14 12:54

Omluvám se, ale nedá mi to a musím citovat hlášku z filmu (tuším Zkáza Britanicu, zneškodňují tma bombu):

"Stříhejte modrý.." :)

Datum: 25.02.14 18:18

Spojit lze rozhodně všechno. Z toho vašeho popisu jsem ale nepochopil vůbec nic. Guláš kabelů. Nesetkal jsem se s kabelem, kde by zelenožlutý kabel omotával nějakou pracovní žílu (nepočítám speciální slaboproudařinu).

Datum: 25.02.14 18:27

Spoj to a uvidíš. Maximálně něco vyletí. Buď jenom jistič nebo na tebe i sousedi.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.02.14 19:05

Modrý s modrým, černý s černým a žlutozelený doprostřed se žlutozeleným. Je to normálně "zem". Asi jste to napsal nějak divně a ve skutečnosti máte dva konce normálních drátů, kde jsou tři žíly a ty potřebujete čokoládou spojit. Takže ještě jednou, na jednu stranu čokolády modrý k modrému, černý k černému žlutozelený k žlutozelenému. Jinak to být nemůže. Podle mne máte dva konce normálního kabelu, které potřebujete spojit.

doplněno 25.02.14 19:10:

Přečetla jsem to ještě jednou. Podle mne jdou dva dráty žlutozelené smotat dohromady jak na jedné, tak na druhé straně a pak je dát proti sobě do té čokolády. Ale proč je jeden konec s modrou bužírkou a druhý s černou? V životě jsem s něčím podobným nesetkala. Jsou modré a většinou hnědé...

Datum: 25.02.14 19:39

Ahoj. Tady by měla být otázka. Proč se vlastně má vůbec něco s něčím nějak spojovat? Uniká mi tu jakákoliv logika. Jestli máš na stole nějaké dráty a jsou bez proudu, tak si je můžeš pospojovat podle libosti. Třeba si z nich uplést i pomlásku. Přítomnost el.proudu a potřeba nějakého pospojení, je to, co by mělo o něčem rozhodovat.

Datum: 25.02.14 19:47

Změřit, propípat... tak to dopadá když někdo někde "najde" kus kabelu, a vzpomene si že si něco sám zapojí.

Ono to i funguje, jen příjít na myšlenkový pochod dotyčného, který to zbastlil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.