Pračka Elektrolux nepere

Od: Datum: 25.02.14 09:38 odpovědí: 9 změna: 26.02.14 22:27

Á je to tady..naše cca 6 let stará pračka Elektrolux Intuition přestala prát...Včera jsme vyprali dávku prádla...pračka normálně doprala,doždímala...tak jsme prádlo vytáhli,pověsili..všechno ok...pak jsme chtěli prát další várku a BUM...už nejde spustit...bliká tlačítko START(zeleně) a svítí i dva ukazátory postupu praní( signalizace machání a odstředování ) obojí svítí ,což by nemělo..neždímu ani nemáchám a už vůbec né zároven..,pračka totiž ani nejede a nejde ani zapnout.,...zkoušela jsem vytáhnout zásuvku..a nic..zase se znovu při přívodu elektřiny a nastavení na praní objeví ty tři svítící indikátory ( máchání, ostředování a START-ten dokonce bliká ) čím to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 25.02.14 09:50

Kopa věcí... asi nezbude než servisman. Nebo si troufáte ji rozebrat? Manuál o tom neříká nic?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.02.14 10:51

to vypada na programator , to je kolikrat drazsi nez nova pracka , jedine opravdu servisman

Ohodnoceno: 2x

Od: lendak*
Datum: 25.02.14 14:03

a kurnik...to jsme eště tak potřebovali:/ díky

Od: host
Datum: 25.02.14 15:35

Poraďte se telefonicky v servisu, ještě než to tam dáte, třeba na něco přijdou a poradějí. Například lavamax na budějovické na pankráci v budově bývalé jawy.

Od: olaf71*
Datum: 25.02.14 19:14

zítra mám schůzku se servisákem eluxu, stejně jako každou středu. jestli si vzpomenu, tak se optám

Datum: 25.02.14 20:15

šmánkote to byste byl moc hodnej...posílám foto co to dělá...pořád svítí ty dvě kontrolky..jakože probíhá máchání i ždímání zároven...přitom neprobíhá nic..pračka se nedá ani zapnout..a tlačítko START pořd.. bliká zeleně...začalo to zničeho nic..jedna várka prádla se normálně oprala a když se vložilo nové prádlo na další praní a zapla pračka..naskočili dvě diody červené(máchání a ždímání) a nic se nedělo..filtr ucpaný není ,přívod vody taky v pořádku...a když ji vypnu z elektřiny a zase zapnu naskočí to samé...a nejde s tím hnout...kdybyste byl tak moc hodný ,pokud si na nás vzpomenete...

doplněno 25.02.14 20:16:

naskočily diody..pardon už píšu jak k-análfabet: D

Datum: 25.02.14 20:28

docela jsem někdy koukal, že závadu může dělat věc, která s tím skoro nesouvisí. třeba uhlíky v motoru

Datum: 26.02.14 16:05

pošlete mi vnitřní poštou přesný model, product number PNC (výrobní číslo) mělo by podle mne být devítimístné a přesně která kontrolka svítí,nebo bliká. ty kontrolky jsou důležité. dle nich se podle servisního manuálu vyčte konkrétní chyba. pračky s displejem to mají jednodušší, číslo chyby se objeví přímo na něm.

Datum: 26.02.14 22:27

aha tak to je mazec...tak posílám..d.ěkuji moc !

doplněno 27.02.14 14:19:

tak už je u nás pan opravář...prý to vypadá na topení pračky...programátor prý vypadá ok...tak právě zkouší vyměnit to topení..a pak dám vědět...cena opravy 1000,-

doplněno 27.02.14 15:58:

hotovo...oprava 1000,- kč...problém bylo topení v pračce.pračka už zase běží.díky všem za rady

doplněno 28.02.14 19:48:

cena nového topení cca 300,- výměna 700,-...dohromady 1000,- hnus fialovej

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.