Umakartove jadro

Od: Datum: 23.02.14 16:46 odpovědí: 3 změna: 23.02.14 22:23
Mam umakartove jadro a zatim ho jeste nechci menit.Mam na nem barvu Variopant,ale uz nevypada dobre.Rad bych zvolil novou barvu protiplisnovou,vodeodolne..nevite o nejakem druhu?Diky
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.14 20:52
avatar

Barvu neporadím, spíš jen můj názor. Jestli uvažujete v budoucnu umakartové jádro přestavět, pak nejlepší je to neodkládat a udělat radikální krok hned. Ona ta jádra již mají své za sebou a ať to polepíte tapetou nebo nabarvíte jak chcete, pořád to není žádné terno. Zbytečně investujete do barvy, tapet apod. Současně se stavbou nového jádra vyřešíte i vnitřní vybavení, případně i kuchyť a pak si to již budete jen dlouho užívat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.14 21:02
avatar

kdysi jsem takové jádro viděl- nebylo dobré, ale nebyly finance a tak se polepilo koupelnovou tapetou. Bylo to docela pracné a stálo to nemálo peněz a času. Trvanlivost však nebyla valná. Plíseň není úplně tak o barvě jako o místech, kde se může schovávat voda, tj. místa vlhkosti, spáry, škvíry, netěsnosti stěn a tak. Problém je i v tom, že člověk někdy do zdi drcne celé se to pohne a je někde hnedle prasklinka, která je pro zatačení vody ideální a za chvíli je tam plíseň. Takže abxh zcela netlachal, zamezte zatékání do spár apod. vhodným silikonem a větrejte - snižujte vlhkost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.14 22:23
avatar

Já jsem upravoval několik jader nalepením dekoračního lina.Sám ho mám na jádře už desítku let.Dobré je i bez bourání provést revitalizaci nalepením keramických obkladů.Povrch jádra zdrsním,nanesu lepidlo,perlinku a po zatvrdnutí lepím obklady klasicky.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.