Výměna umakartových dveří

Od: Datum: 22.02.14 21:55 odpovědí: 5 změna: 23.02.14 12:21

Ahoj lidi, chci se zeptat, "zrekonstruovali" jsme umakartovou koupelnu svépomocí a zvenčí je natažena perlinka a trhaná omítka (opravdu nelze poznat, že se nejedná o zděnou koupelnu). Nyní ale řešíme výměnu původních umakartových dveří, rádi bychom je vymenily za nové se zachováním původních zárubní.

Lze takové vůbec sehnat, máte s tím někdo zkušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.14 22:24

dejte foto současných dveří, případně i s částí stěny

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.02.14 23:37

Podle mne leda nechat vyrobit nebo samovýroba.

Od: hop®
Datum: 22.02.14 23:43

Nové těžko, mají specifický rozměr. Pokud je máte rozštípané, zkuste bych se poptat u stavařů, kteří dělají rekonstrukce jader, z bouračky Vám seženou slušnější, aspoň do té doby, než budete muset jádro také rekonstruovat...

Datum: 23.02.14 06:31
Jednou jsem to take resil a bylo mi receno, ze se jedna o klasicke sedesatky. Pouze bude nutne prevarit zavesy. Zmerte zkuste. I typu jader bylo vice...

Datum: 23.02.14 12:21

Původní zárubně neunesou dveře těžší,jako původní.Jednak mají panty přizpůsobené těm dveřím.Doporučil bych upravit povrch mezi rámečky dekoračními deskami,nebo silnější tapetou.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.