Sada naradi z Lidlu

Od: Datum: 21.02.14 21:39 odpovědí: 21 změna: 04.05.16 16:44

Doporučíte tuto sadu nářadí z Lídlu pro občasné opravy v paneláku? Jsem nekutilský typ... Tak se ptám zda bez strachu mohu jít koupit?

http://www.lidl.cz/cps/rde/SI…htm?action=showDetail&id=5911

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.14 21:41

Pro použití v paneláku prakticky nevyužitelné.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 21.02.14 21:47

S takovými špatné zkušenosti, houbec to vydrží.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.02.14 21:50

Také se přidám k názoru, že takovou sadu v panelovém bytě téměř nevyužijete. Spíše bych volil něco v tomto stylu, eventuelně nějaký něco takového.

Ohodnoceno: 3x

Od: oteccyklisty
Datum: 21.02.14 21:57

Díky! Ten Extol se mi líbí více. Na kolo, do auta... doma...

Od: erikretr*
Datum: 21.02.14 22:00

Do paneláku nevyužitelné a navíc je to blato hled se to vožvejké volte extol nebo proma

Datum: 21.02.14 22:25

Nářadí se kupuje na celý život + pro ty, co ho budou dědit :)

Každý má jiné požadavky na kvalitu, ale Extol a Proma jsou hobby značky, pro domácí užití v omezené míře postačí, ale..

1) nejsme bohatí natolik, aby jsme mohli kupovat levné věci, jak řekl Baťa... to je i částečný důvod, proč vzniklo plno kategorií typu šmejd, hobby, profi, polo-profi aj. a začaly se vyrábět výrobky tak, aby vydržely co nejkratší dobu.. pak se nemůže člověk divit, že např. Tona Plečky byla donucena vyrábět v nižší kvalitě, a stejně se zániku nevyhla

2) někteří podobné značky nemůžou ani slyšet, zvlášť, jak jde o elektrozařízení

3) někteří GOLA sady těchto značek používají i v dílnách, a jsou spokojeni.. já bych tu odvahu neměl a raději koupil za 1000 - 1500Kč použitou gola sadu TONA vyrobenou ještě za Československa, kdybych neměl

Datum: 21.02.14 22:32

Nářadí z lídlu je převážně hodně špatné kvality .. tady ta sada bude asi špatná i pro domácího kutila .. mě jako řemeslníkovy by možná 2-3 dny vydržela. Vybírejte od značkových výrobců už jmenovaný extol je dobrý, já mám dobrou zkušenost se značkou Proteco (i při mém vytížení kdy ráčnu a hlavně šroubovací bity využívám vlastně celý den celý rok) tak jsem nemusel dokupovat nové bity a ráčna taky - kvalita super

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.02.14 22:59

Sada gola klíčů vám v paneláku k ničemu nebude. Sada nářadí Extol vám dobře poslouží. Ještě bych přikoupil příklepovou vrtačku a máte potřebné základní vybavení.

Od: vlasatec*
Datum: 22.02.14 08:21
Já mám s vecma z lidlu dobré zkušenosti. Drahé nářadí na celý život bych si nekoupil, vím že všechno ztratim. Jestli to budete používat jednou za půl roku tak bych do toho šel.

Datum: 22.02.14 08:46

Jako levné nářadí pro domácnost se mi osvědčily kufříky z Ikea. Vypadalo to jako vtip a nakonec se s tím udělá prakticky všechno, co je třeba... i když člověk nábytek od nich nemá. Teď koukám na jejich stránky, že už v tomto směru rozšířili sortiment o nějaký další, lze si doma pokojně štosovat do poličky :-D

Datum: 23.02.14 19:36

Podívám se i tam :)

Datum: 22.02.14 12:29

Opravdu záleží jak budete nářadí zatěžovat. Pro méně časé použití postačí, ale i ten šmejd. Jakmile se dáte do častého používání, tak to letí. Chytnul jsem zakázku a potřeboval jsem nějaké nářadí, které jem měl doma v kategorii šmejd. Vydrželo týden. Musíte sám zvážit.

Datum: 22.02.14 12:38

Moje zkušenost je taková, že v Lídlu dostanu za slušný peníz mnohem lepší kvalitu než tu klasicky čínskou, která se nabízí všude jinde. Už se mi líbilo mnoho krásných sad nářadí, ale nekoupil jsem žádnou, protože když jsem se nad nimi zamyslel, tak by pro mě byla použitelná tak jedna čtvrtina. Ostatní už doma mám nebo bych ho vůbec nevyužil. A tahle sada v paneláku není prakticky k ničemu.

Datum: 22.02.14 20:56

Pod toto se můžu taky podepsat.

Datum: 23.02.14 19:35

Děkuji! Budu shánět Extol.

Od: asd*
Datum: 22.02.14 22:29

Tohle v paneláku moc využitelné není.

Jinak gola sady z Lidlu rozhodně nejsou šmejd z bláta, naopak z těch levnějších patří mezi nejlepší.

Od: jirka36
Datum: 16.03.14 15:03

No nevim, já měl tuto sadu Extol a první co šlo do háje byly křížový šroubováky, ale na druhou stranu, ráčna, voříšky , sikovky--dobrý.

Od: dack
Datum: 28.03.14 00:22

No je zajímavé číst některé názory, ale osobně ze svích zkušeností vím že Exnol neni špatná značka, vše se vyrábí ve více řadách podle potřeb zákazníka a u příslušenství je lepší si připlatit. Mam od Extolu několik stroju a mužu dodat že jsem sní nadmíru spokojen, samozřejmě že jak jde čas tak jsem přesedlal na jiné značky jako je třeba Makita protože odtoho už očekávám kvalitnější a rychlejší práci což potvrzuji že to už je jiná dimenze ale jak se řiká čas jsou peníze a to i doma. A co se týče velkoobchodu jako obi, lidl a pod. tak v dnešní době bych si odnich nic nekoupil poněvač vim že to párkrát použiju a můžu to vyhodit, poněvač co se týče reklamace tak pomalu nic neuznávaj a jak jste se zminovaly o použiti v paneláku tak to upřímě se vám vyplatí si někde něco pujčit ovšem u někoho poctivého, najdou se u nás i takoví pujčovny které si učtují uhrazeni100% opravy což je nesmyslné ale to už je na tom co podepíšete.

Datum: 28.03.14 00:33

Jen malý dovětek. Je rozdíl mwzi velkoobchodem a velkoprodejnou. Ve velkoobchodu nakupuji bez problému.

Od: sara111*
Datum: 23.04.14 14:56

jedine co nam vydrzelo z Lidlu byla kuchynska vaha za 12€, jinak vse letelo do kose :(

Od: 52625196561684925597
Datum: 04.05.16 16:44

Nářadí z lídlu je velmi kvalitní. Tedy mimo štoubováků. Elektro nářadí je docela slušné hoby. Rozhodně mnohem lepší než black&decker. Nevyžvejkal se žádný klíč. Nepraskl také žádný klíč. Velká sada klíčů za 300 z lidlu je prostě bomba. Velká golasada je také velmi kvalitní. Nepraská a není měká. Rozhodně nářadí nešetřím a dělám s ním hodně často. Na vercajk z lídlu si opravdu nemohu stěžovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.