Převoz myčky na ležato

Od: Datum: 21.02.14 18:19 odpovědí: 9 změna: 22.02.14 08:22

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli se může pouzívaná myčka převážet ve vodorovné poloze( na ležato).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: erikretr*
Datum: 21.02.14 18:24

Zdravím.Já myčku nemám takže nevím.Ale když to porovnám s pračkou tak určitě jo nevadí to ničemu když ju dáte na ležeto ovšem nesmí tam bít zbytek vody!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.02.14 18:37

Nevím,ale zrovna pračka má aretační tyče,které se musí před zprovozněním vytáhnout.Podívejte se do manuálu,tam by měla být popsána činnost před uvedením myčky do provozu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.02.14 18:27

Neměl by to být problém

Od: hop®
Datum: 21.02.14 18:29

Ano, může, jen z ní před stěhováním vyndejte nádobí a různé ty volné nádobky na příbory, ať sa Vám tam zbytečně nepřesýpají. A počítejte s tím, že myčka po naklopení udělá loužičku... ;)

Datum: 21.02.14 19:11

Hlavně se musí zabránit tomu, aby voda natekla do ovládací elektroniky, která bývá umístěná nahoře ve dveřích a netéct by tam mohla otvorem pro západku dveří.

doplněno 21.02.14 19:54:

hop, erikretr *palec*

Ohodnoceno: 2x

Od: erikretr*
Datum: 21.02.14 19:13

je to přesně jak říká solenza

Od: mycka
Datum: 21.02.14 19:15

voda může vytéct i z "přepadu" zevnitř boku myčky, každopádně já jí tak vezl a bylo to OK, toho přepadu jsem si všiml až když jsem musel demontovat nožičky

Od: hop®
Datum: 21.02.14 19:50

@solenza - pokud myčku stěhujeme na zádech nebo na boku, tak asi nalití do elektroniky nehrozí, těžko by mne napadlo ji šoupat po zemi předním panelem dolů :-D Ale jinak dobrá připomínka! *palec*

Datum: 22.02.14 08:22

Zdravim,

a) né každá myčka má řídící jednotku ve dveřích, některé ji mají třeba v zadní spodní části

b) většina typů má program pro přípravu na převoz/mráz, kdy vypustí vodu ze zásobníků a potom z ní vyteče většina vody - většinou je to nějaká sekvence tlačítek

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.