Máte někdo zkušenost s plastovými okny Sulko?

Od: Datum: 19.02.14 21:15 odpovědí: 2 změna: 19.02.14 23:06

Konkrétněji třeba s touto pobočkou oknaplastovaokna.cz/pobocka-sulko-opava.html. Zajímají mě plastová okna, ne hliníková nebo dveře. Díky za Vaše zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mayo
Datum: 19.02.14 23:03

Dobrý den, firma kterou jste uvedl nabízí téměř všechny profily a provedení plastových oken v ČR takže mají v nabídce určitě solidní okna i ta cenově dostupnější. Otázka kterou jste položil je hodně obecná. Kvalitní okno je třeba hledat podle několika důležitých parametrů o kterých se člověk z reklamy bohužel málokdy dozví. V oboru pracuji 13 let tak Vám zkusím nastínit hlavní parametry na které je třeba dávat pozor.

Síla stěny plastového profilu, poptávejte "Á"čkový profil

Síla a tvat ocelové výstuhy plastového profilu

Kování, nejdůležitější součást pro funkčnost okna. Přední výrobci np. MACO,ROTO

Počet komor. (V některých případech méně znamená více. Čím více komor v profilu tím musí být menší. Výsledkem těsnější komory může být slabší ocelová výztuž. Ososbně myslím že pět nebo šest komor bohatě stačí.)

Rozhodně bych doporučil poptávat okna přímo u výroce, případně nahlédnout na výrobní proces. To Vám umožní každý solidní výrobce. Obecně platí čím více automatizovaná linka tím přesnější výrobek . Výrobce je pak schopen řešit okamžitě jakýkoli případný problém jelikož všechny komponenty drží skladem. Taky vzdálenost dodavatel od místa montáže je docela důležitá. Firma vzdálená 400km k Vám rozhodně nepošle technika neprodleně pro sebemenší seřízení.

Dalo by se psát ještě asi dlouho, snad jsem trochu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mayo
Datum: 19.02.14 23:06

pomohl. Marek

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.