Digestoř a komín

Od: Datum: 06.02.14 23:11 odpovědí: 4 změna: 08.02.14 11:39

Zdravím, hledám tu odpověď na mou otázku. Něco podobného jsem tu našla přesto si nejsem jista zda rozumím a jde o stejnou věc.

Zajímalo by mne, zda odvod par z kuchyně - digestoř může být napojen na komín v kterém je umístěno vložkování pro plynový kotel. Nemyslím tím, že by kotel byl v jedné místosti s digestoří. Nemyslím tím, že by digestoř byla napojena do toho vložkování ale pouze do toho komínu, průduchu, kde to vložkování je?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 07.02.14 01:30

Když se Vám tam vejde ještě plastová vložka pro odsávání tak ano. Ale hnát odsávání do komína bez vložky je nesmysl. Bude Vám vlhnout zeď, a bude se v komíně usazovat tuk. Budete mít časem mastné fleky na zdi.

Ohodnoceno: 0x

Od: odtah
Datum: 07.02.14 08:44

To jsem si teď uvědomil i já s odtahem z koupelny, který jsem chtěl dělat do komína :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 22:30

Zdravím

Asi nepotěším chlapce na odpovědích, ale komín se naprosto běžně používá na odvětrání. Normální větrák a o víc se nestarejte. Vlhkost, která tam pronikne se odpaří sama. Je to odzkoušené.

Ohodnoceno: 2x

Od: sovice*
Datum: 08.02.14 11:39

Děkuji za reakce, a ta digestoř když má svůj filtr taka přesto musí být vedena až trubkou nad střechu? To se mi moc nezdá. Digestoř má svuj filtr a jen takový ten husí krk nebo jak se to jmenuje jsme napojili do komína, zavádíme plyn a chtěli bychom do toho komína dát komínovou vložku na plynový kotel. Nejsme vývařovna. Tolik páry snad do toho komína nejde?

."(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.