Jak narovnat igelitový ubrus?

Od: Datum: 30.01.14 12:08 odpovědí: 6 změna: 30.01.14 23:05

Dobrý den

koupila jsem si na velký stůl takový ten igelitový ubrus - průhledný. doma jsem po vybalení zjitila, že jak byl složený, jsou sklady vidět. nemáte někdo zkušenost, jak to narovnat? šlo by to třeba přežehlit přes látku?

díky za vaše rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.14 12:13

Nežehlit, časem si ubrus lehne v teplém prostředí sám.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.01.14 13:01

Dobrý den,já ho dávám do vany s dost teplou vodou a srovná se :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.01.14 16:21

Pověsit nad vanu a horkou sprchu. ;)

Datum: 30.01.14 18:46

také jsem jednou koupila na zahradní stůl tento průhledný igelitový ubrus. Byly tam natištěny slunečnice. Také byl celý jakoby pomačkaný. Nikdy se nenarovnal úplně. Ponořila jsem ho do teplé vody, ale byl takový jako zvlněnýi když jsem ho sušila na šňůře a ty rýhy tam stejně zůstaly. Nebylo to hezké, ale bylo to na zahradu, tak jsem to moc neřešila, ale vadilo mi to. Nakonec jsem si koupila jiný, neprůhledný, dražší a ten se trochu srovnal. Ale stejně to není ono. Před x lety byly ty ubrusy daleko kvalitnější. Zkusit ho vyžehlit přes tu látku můžete, ale odstřihla bych si napřed pruh a na něm to vyzkoušela. pokud už to máte přesně naměřeno, tak by se možná vyplatilo koupit ještě třicet centimetrů a zkoušku udělala na tom. Tyto ubrusy zase nejsou až tak drahé. Ale pochybuji, že bude výsledek uspokojivý.

Datum: 30.01.14 21:03

Zkusil bych ho pověsit za okraj a opatrně fénem. Ale opatrně jako opatrně.

Od: kaja*
Datum: 30.01.14 23:05

díky všem , vyzkouším vaše rady

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.