Čím přilepit dlažbu

Od: Datum: 28.01.14 19:19 odpovědí: 6 změna: 28.01.14 19:55

Čím (jakým lepidlem) by šla nejlépe přilepit dlažba na starý stůl?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.14 19:24

Zdravím,
v podstatě to můžete přilepit čímkoli - oboustranná lepící páska, MS polymer (např. Mamut), slikon, ale třeba i flexilepidlo na obklady atd. Spárovat můžete počínaje silikonem přes klasické spárovací hmoty až po obyčejný cement. Pro pevnou desku je to zcela jedno, pro desku se třeba jen trochu prohýbající bych na spárování zvolil ten silikon.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.14 19:25

Nějaké montážní lepidlo celkem na značce až tolik nezáleží.

Datum: 28.01.14 19:44

A co to vůbec nelepit. Podobnou věc jsem vyřešil pouhým olištováním a vložením dlaždic. Plocha skvělá na horké věci a hotová za půl hodiny slouží už asi deset let. Pod dlažbou je slabá hobra a na ní folie. Když se něco vyleje, dlažky se vyberou a plocha dole utře...

Ohodnoceno: 1x

Od: cuca®
Datum: 28.01.14 19:50

Takto jsem si "zrenovovala" prac.desku u stare kuchyne.take doporucuji montazni lepidlo. V tube.no a sparovala jsem to pruhlednym silikonem, jen kvuli utesneni, dlazdicky jsem napasovala natesno.jen se musim priznat, ze jsem na to polozila sklo, nechtela jsem na tom krajet, kvuli tomu silikonu.kazdopadne vam to za ne velky peniz udela paradu.

Datum: 28.01.14 19:23
Ja bych volil chemopren nebo pattex. Zdravim

Datum: 28.01.14 19:55

Také mám pod tímto počítačem stolek s obklady.Přilepil jsem je silikonem na body,ne celoplošně.Okolo jsem nalepil slabou dřevěnou lištu v tloušťce dlaždic.Dnes bych použil spíše velkoplošné obklady s dřevěným desénem.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.