Reference - výměna oken

Od: Datum: 27.01.14 23:53 odpovědí: 4 změna: 29.01.14 13:28
avatar

Chystáme letos,v celém bytě, výměnu starých dřevěných oken za nová plastová. Máte někdo zkušenost

s fy Kolomazník z Olomouce? Nebo můžete doporučit i jinou fy z olomoucka,ostravska?Předem děkuji

za všechny reference.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.14 14:04
avatar

Dobrý den,máme okna od Knězka z Frenštátu p.R. a spokojenost,naši známí mají okna od fy. Vysot z Kunína u N.J. a také spokojení.Další od Macka z N.J. také v klidu. další od RI okna z Nového Jičína a taky si je pochvalují.Sedněte k netu,rozešlete poptávku s naceněním a uvidíte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.01.14 14:46
avatar

p47,

mohu Vám doporučit lepší řešení, oslovte asi 30 firem z okolí. Poptejte okna podle Vašeho uvážení, pak porovnávejte a ptejte se, zdali existují ještě horší okna, nežli Vám nabízí.

Páč mnoho lidí si pořídí nová okna, třeba plastová, 7 komor, dvojsklo, dvě těsnění. když položím dotaz, zdali se vyrábějí ještě horší okna, tak se zjistí že nikoliv.

Dále je třeba dobré zapravení do stěny, abyste se pak nepídil zde na poradně po častém dotazu, potí se mi okna, co mám dělat. Pak je již pozdě řešit, že jste si dal ty nejobyčejnější okna.

Máte představu, jaká okna budete poptávat?

doplněno 29.01.14 10:50:

pane p47, klidně by se dala vést polemika o tom, proč na jednu stranu dvou a na druhou trojskla. Sluneční osvit je dobrá věc, ale po 15 hodině a před 9hodinou je zima stejně okolo baráku..

Ale chválím Vás za to, že chcete trojskla, což je dnes standard. Ovšem záleží taky na rámečku a rozměru. Cena mezi 2a3skla je minimální..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: p47®
Datum: 28.01.14 21:44
avatar

Chtěl bych okna na sever 3 skla,na jih snad budou stačit 2 skla a ventilaci /automat/.

Od: 1petra
Datum: 29.01.14 13:28

Dobrý den,

jsme z Hradce Králové, okna jsme vybírali opravdu dlouho, zvolili jsme okna Veka Alphaline. Cena byla více než skvělá, dostali jsme se na cenu jako u profilu 70mm. Firma byla nakonec až z Břeclavi, ale přístup rozhodoval. Jsme maximálně spokojeni, máme trojskla na starém domě, nepotí se, určitě doporučuji. Firma je Sokol okna a co slíbili, opravdu dodrželi, okna namontovali v termínu a i po sobě uklidili.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.