Zavzdušněná teplá voda

Od: Datum: 27.01.14 00:24 odpovědí: 3 změna: 27.01.14 07:56

Dobrý den. Asi mám nějaký zavdušněný bojler, protože vždy když trochu víc pustím teplou vodu, tak to někde v těch trubkách u bojleru "chrochtá", nebo jak to popsat. Je tam jakýsi ventil s hadičkou, ale ten nepomohl. Viz obrázek. (Ty horní mosazné trubky s tím nesouvisí, to je topení.) Neví někdo, co s tím? Děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.01.14 00:31
avatar

Dobrý den, nejsem si jistý odpovědí, ale já bych asi zkusil zavřít přívod studené vody do bojleru a potom otevřít kohoutek teplé vody. Voda by snad téci neměla, a případný vzduch by mohl ven. Berte to jen jako nápad - nemohu to vyzkoušet.

Potom nezapomeňte otevřít přívod studené vody. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.14 00:35

Pokud nepomohl ten přetlakový ventil s tou hadičkou otevřít, nechte to být. Těžko to nějak odvzdušníte. On ten vzduch se sám časem rozpustí ve vodě. Jestli to nedělá velký rámus, či kvůli tomu neteče rezatá voda, neřešil bych to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 27.01.14 07:56

...a jak máte řešen přívod studené vody? Máte vlastní domovní čerpadlo (dárling)? Pokud ano, tak by to chtělo lehce přitáhnout ucpávky na hřídeli u čerpadla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.