Parní čistič- účelnost

Od: Datum: 22.01.14 16:12 odpovědí: 2 změna: 22.01.14 19:34

Dobrý den. V televizi nabízejí se slevou parní čistič ( tuším cleaner ...). Marně pátrám na jakém principu pracuje. Je mi jasné, že má nádržku s vodou, kterou přeměňuje na páru a tou vyplavuje nečistoty. Nevím ale, zda takto vyplavené nečistoty zároveň vysaje. Při čistění např. koberců je to podle mého názoru nezbytné, aby koberec nezůstal vlhký. Prosím máte někdo zkušenosti s tímto nebo podobným přístrojem? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 22.01.14 18:53
Pokud to nabízejí v televizi tak to moc dobré nebude, z něčeho se ta drahá reklama musí zaplatit.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.01.14 19:34

Ahoj. Ta parnička, je něco jako rychlovarná konvice. Ohřevem vody vytváří páru. Ta pára není zas tak mokrá, aby to dělalo nějaký problém na čemkoliv. Její výkon záleží na její velikosti. V TV šopech jsou nabízeny různé Kachny a podobné strojky. Potom jsou už výkonnější stroje, ale ty mohou stát i 35 tisíc. Pracuje to na bázi výfuku páry na čištěný předmět a opřením o něj dojde k uvolnění nečistoty a následnému zachycení do nasazeného hadru. Tyhle věci nesají. Kdo tuhle funkci zatím nabízel, neukázal čím to bude dělat. Aspoň jsem na to nikde nenarazil. Zatím. Zkušenost s tím byla dobrá. Žena to měla doma a ráda s tím LUXem dělala. Všecko s tím dělala.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.