Okopání omítky sklep penetrace

Od: Datum: 20.01.14 15:31 odpovědí: 2 změna: 20.01.14 20:00

Dobrý den.Mám dotaz.Okopal jsem ve sklepě jednu stranu zdi(omítka nedržela a opadávala) ve sklepě až na cihlu/opuku.Takže jedna strana je obnažená a s manželkou se nám to docela líbí do sklepa to docela pasuje a tu stranu chceme zachovat tak jak ted je.Zed jsem řádně ometl,okartáčoval a očistil,ale přesto na dotek neustále něco sem tem drobného upadne a sprašuje.Mohu tuto obnašenou zed napenetrovat hloubkovou penetrací?A tím podstatně opadávání a sprašování zabránit?

děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.14 17:06
avatar

"sem tem drobného upadne a sprašuje" odpadá omítka ze spár, nebo vlastní cihla?

doplněno 20.01.14 20:17:

Nevím jak vypadá Vaše zeď, ale pokud si pořídíte kvalitní koště, silně ometete stěny, musí to co nedrží sundat. Klidně i flexu a ocelový (mosazný) kartáč a lehce očistíte cihly. Maltu ve sprách vyspravíte maltou pro lícové zdivo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: allesgute
Datum: 20.01.14 20:00

Dobrý den.Ne ne žádné cihly nepadají,možná trochu omítky ze spár ale to bych musel použít i trochu síly.Jde špíš o to když přejedu o zed rukou tak sem tam nějaká "drobotina" upadně ale žádné kusy "malty" ani cihel..Jdse spíš o otravné zametání.Vím že penetrací to stáhnu,utáhnu a padat už nebude nic.Ale jde mi o to abych zed nezavřel.

děkuju

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.