Propadlé místo pod PVC - jak opravit?

Od: Datum: 03.02.14 17:12 odpovědí: 2 změna: 03.02.14 19:09

Zdravím.
Když jsme dělali rekonstrukci bytu, část rozvodů elektřiny se vedla podlahou - tzn. "vyřízla se strouha", do té se daly kabely a v jedné místnosti jsem to zaházel maltou (již připravená směs, která se jen smíchá s vodou). Když jsem pak měl obavy, jestli je to dostatečně pevné, tak mi podláhář řekl, že to zpevní nivelačka (že zateče do případných mezer) a že to bude OK. Po nivelačce se přilepilo PVC. Bohužel na některých místech se ta malta (ačkoli zalitá nivelačkou) "propadla" - čili když člověk na ono místo šlápne, lino se prohne do té "prohlubně"...
Přemýšlím, co s tím - nějaký co nejméně viditelný zásah... Napadlo mě tam injekční stříkačkou vstříknout epoxidovou pryskyřici nebo silikon (ale ten by byl do určité míry pružný). Je to nesmysl, nebo napadá vás něco lepšího/vhodnějšího (bez nutnosti nařezávání PVC apod.)?
Předem díky za rady/postřehy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.14 17:20

Propadlé místo je potřeba vyrovnat bez lina.Tedy,lino sundat vystěrkovat a lino položit zpět.Jedna z možností by byla i lino v jednom místě rozříznout, podklad srovnat a pak znovu položit na místo.Spoj by bylo nutno podlepit.

JB

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.14 19:09

To mě taky napadlo (lino rozříznout), ale bylo by to potom viditelné. Lino sundat nejde - je přilepené. To už bych pak mohl dát do místnosti rovnou nové (a původní by muselo jít po 2 letech do háje)...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.