Oprava bazenu

Od: Datum: 11.01.14 11:09 odpovědí: 10 změna: 12.01.14 22:56

Ahoj, na chalupe mame takove brouzdaliste pro deti, leta nepouzivane, deti odrostly. Nevim, jak jej zrenovovat, driv jsem to opravoval cement. stukem, ale to se casem odloupne. Napadl mne tento postup: odpadla mista opet opravit treba nejakym mrazuvzdornym klebrem a potom na to nechat natahnout nejakou silnejsi modrou folii, abych to nemusel kazdy rok opet pretirat. Da se ta folie sehnat?, potom ji prilepit?, cim?, nebo to udela nejaka firma?. Budu rad za kazdou radu! Dekuji! Sebor

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.14 11:27

Ahoj. A co takhle využít tu stávající stavbu a vložit do ní pevnou plastovou konstrukci, která by byla v celku. Na míru. Jen nevím, jestli se to v téhle velikosti nějak vyplatí. Je to asi mělké a děti vyrostlé.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.01.14 14:10

Jeste predloni, kdyzto bylo jeste v uchazejicim stavu, tak jsem to vystrikal Kärchrem, pres slun. kolektor do toho napustil vodu, tak 10 - 20 cm a s manzelkou jsme se v tom cachtali. Taky jsem myslel, ze by to slo vylaminovat. S.

Datum: 11.01.14 11:30

Podle fotky je bazének přímo určen k přebudování na koupací jezírko s folií a kořenovým čistícím systémem.

JABRAKA

Datum: 11.01.14 14:13

Kolem nas jsou stromy a kere a kdyz v lete foukne vitr, tak to musime porad vybirat, takze to jezirko - nevim. Uz jsme mysleli z toho udelat skalku, ale ty zeme, to by byl valnik, a kde sehnet pekne, zasle balvany:)?

Datum: 11.01.14 12:32
Co se týče fólie, s tím ti poradí výrobci bazénů. Možná i podnik béďi trávníčka kde by se na to teď dala v rámci kola štěstí vytočit určitě zajímavá sleva protože co vím, tak ty foĺie do jejich bazénů nejsou nic levného.

Datum: 11.01.14 14:14

na Bedu, i kdyz MF moc nemusim, mrknu. S.

doplněno 11.01.14 14:18:

tak ted jsem se na ty folie dival, maji samozrejme jen kruhove. Nejlepsi by byl siroky pruh, ze ktereho by se nastrihal a slepil pozadovany rozmer

doplněno 11.01.14 14:23:

tak uz jsem to nasel:)

TĚŽKÁ BAZÉNOVÁ FOLIE - Eshop-bazeny.cz | Bazény a příslušenství

Od: host
Datum: 11.01.14 17:03

Máme podobný bazén a po zkušenostech s plachtou kdy po pár letech vybledla po styku s chlorem jsme bazén klasicky obložily nemrznoucí dlažbou a je klid . A to ten bazén opravdu ted vypadá dost luxusně . Práce pro průměrného kutila co umí namíchat lepidlo ,má řezačku a umí trochu spárovat ...práce na týden po šichtě .

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.01.14 22:55

Ahoj, oblozeni bych zvladl, uz jsem obkladal leccos, ale te dlazby bych se bal, ze po par letech odpadne. Je jasne, ze ani ta plachta neni na veky, ale neda to tolik prace:)

Datum: 11.01.14 19:38

Sebor,

poradit ti dovedu i já,nemusíš k Béďovi.Jeden z rybníčků,který jsme realizovali.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.01.14 22:56

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.