Hobra deska pod plovoučku

Od: Datum: 09.01.14 22:02 odpovědí: 1 změna: 09.01.14 22:26

Dobrý dem chtěl jsem se optat, zdali mohu dát pod plovoučku Hobra desku..Je to deska o sile cca 2 cm a délkách cca 2,5 x 1 metr.. Také by mě zajímalo jaké to bude mít tepelné a izolační či kročejové vlastnosti. Je to patro... a druhý beton na podlaze není udělaný.. Pokud by se tam mohly dát ty desky...musím tam dělat druhý beton? Jaké jsou Pro a Proti? Děkuji P.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.14 22:26
avatar
Jestli je to v patře takže nehrozí nebezpečí vlhnutí od země tak proč ne . . Dokonce se i prodávají zelené desky z lisovaného papíru 50x50 cm přímo určené pod plovoučku. Doporučují se právě kvůli tlumení kročejového hluku. Hobra bude mít podobné vlastnosti byť je o trochu tvrdší. Betonový potěr je zbytečný pokud bude podklad pevný a nebude se prohýbat. Dával jsem to na půdě na původní prkennou podlahu která už esteticky nevyhovovala. Kvůli většímu tlumení zvuků jsem na zelenou "hobru" dával ještě běžnou pěnovku která se dává pod plovoučku pokládánou na beton a je to opravdu znát. Jediné co je víc slyšet jsou kolečka od židle. Chůze ne.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.