Jak si přebarvit 4 díly nábytku bílé na černo

Od: Datum: 04.01.14 10:42 odpovědí: 4 změna: 04.01.14 17:00

Našel jsem si na Internetu ideální velký rohový stůl, který sedí jak na míru. Jediná nevýhoda je, že je kombinovaný s bílou a já potřebuji černou. Jde o 4 čela k boční komodě plocha cca 1m2. Šlo by to nějak vyřešit na úrovni doma (nějaký nezávadný černý sprej) nebo by bylo lepší si ty černá čela objednat u místního truhláře? Předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.14 10:55

Udělat se dá skoro všechno, záleží jaký máš možnosti, jak máš šikovný ruce. Taky by nebylo od věci sem dát nějaký fotky, hned by se radilo lépe.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.14 11:06

Klidně bych to polepil černou reklamní folii

Od: paw®
Datum: 04.01.14 11:26
Zalezi cim.to bylo natrenonpredtim. Ale delaji se vodou reditelne barvy, tak prebarvit to pujde. Sprej je ten nejdrazsi zpusob.

Od: edge®
Datum: 04.01.14 17:00
Co takhle černá samolepící fólie? Vyrábí se lesklé, matné, s vroubkováním dekoru dřeva... Já si přelepoval akvárium z dekoru buku na tmavě hnědý dub a vypadá to úžasně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.