Postel z palet - zkušenosti

Od: Datum: 03.01.14 17:17 odpovědí: 14 změna: 03.01.14 20:31

Kamarádka si pořídila postel z palet. Nedávno jsem někde viděla článek na celý byt - všechen nábytek z palet. To už je asi moc.

Ale co postel? Nemáte někdo už zkušenost a hlavně pořídili byste si postel z palet znovu?

Kamarádky se nemá cenu ptát, má ji 2 dny. Myslím, že když pořídím dobrou matraci mohlo by to být dobré...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ivik®
Datum: 03.01.14 17:20

Zadejte si na netu do vyhledavače " nábytek z palet - fotogalerie " a uvidíte skvělé nápady, nejen nábytek, ale i schody, ohrazení na zahradě atd.Mně se to teda líbí...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.01.14 17:23

Jak se říká: usnout se dá všude a na všem ,ale myslím,že pokud je postel vytvořena podle představ a potřeb uživatelky,tak vhodná pevná matrace jen doplní skvělý zážitek co se týče spánku,ale i image interiéru.Viděl jsem z palet vyrobeny různé druhy nábytku a myslím,že postel je skvělí nápad.Já osobně mám v plánu výrobu postele z nových střešních trámů.

Ohodnoceno: 0x

Od: jm*
Datum: 03.01.14 17:32

Dříve jsem na to koukal, říkal jsem si, co to může být za ,,opičárnu,, Před nějakým časem se o to trošku začal zajímat, koukal jsem po netu, co lze z toho udělat. Když jsem viděl, co lze sestavit z palet, změnil jsem názor. Naposledny jsem viděl na facebooku postel, dvojlůžko, vypadalo to opravdu luxusně, spodek postele byl osvícený led pásky. Viděl jsem na internetu, takto vyrobený zahradní nábytek, který vypadá hodně dobře. Již mám 7 palet schovaných na jaro, chci zkusit vyrobit zahradní nábytek (Stůl a dvě lavice. Zatím jsem ve stádiu ,,broušení palet,, Poté je namořím a přelakuji.

Datum: 03.01.14 17:36

Tato postel se mi líbil nejvíce :

Datum: 03.01.14 17:39

A k tomu tyty dvě křesla :

Datum: 03.01.14 18:05

Postel dejme tomu, tam jde jen o to, aby to byla rovná plocha. Ale to křeslo, to je hnus velebnosti, to je vítězství ,,dyzajnu´´ nad ergonometrií a funkčností. Neche se mi to teď hledat, ale už v učebnicích na průmce nás učili konstrukci sedacího nábytku, rozměry, úhly sedáků, opěradel atd. TOHLE je už na pohled zvěrstvo. Neříkám, že se na to nedá sednout. Dá. Ale nedá se na tom bežně, zdravě a normálně sedět.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.14 18:05

Nábytek z palet vypadá celkem dobře.

Nicméně zvažte kolik Vám dá práce palety upravit do použitelného stavu. (vyčistit, ohoblovat/obrousit, lak, atd...)

Kvalitní EUR palety také nejsou zdarma a jen tak někde Vám je nenechají.

Pokud to někomu zadáte, bude výsledná postel dražší než koupená.

Datum: 03.01.14 18:39

No, asi jsem ze starý školy. Ale přijít mě ženská domu s tímhle nápadem, nevím jak bych se zachoval, ale asi bych si hodně pošramotil svoji pověst klidnýho, až flegmatickýho člověka.

Chápu, že každýmu se líbí něco jinýho, někomu by se snad tohle mohlo i líbit, ale já bych si to dal tak nejvejš do stodoly, do bytu ani náhodou.

Jak píše promon, ergonomie nulová, po chvilce sezení na takovýmhle zázraku bolí celej člověk.

No prostě, je to hnus velebnosti, chce se mi *blee**blee**blee*

Datum: 03.01.14 18:51

Zdravím

Když jsem měl svůj první byt, měl jsem tři matračky na zemi a víc nic. S paletama se dají udělat neuvěřitelný kouzla. Jde jenom o fantazii. Možná lepší jak nábytek z nekvalitní dřevotřísky. Hodně štěstí.

Od: pt®
Datum: 03.01.14 19:04

Určitě pár kousků takového nábytku pro mladé, oživí bydlení. - pt

Od: dexx®
Datum: 03.01.14 20:11

Jedna paleta 300 + obroušení a lak 300 + kolečka 4x100 + skleněná deska 500.- je cca.1500 Kč. Nechci bejt sprostej, ale za ty prachy koupím solidní konferenčák a bude teda o dost lepší...

Od: mnau
Datum: 03.01.14 19:31

Puso, idea je to hezká. Ale ani nejlepší matrace světa ti nevynahradí absenci kvalitních roštů pod ní. 1/3 života věnuješ spánku tak ještě chvíli přemýšlej, jestli nebude rozumnější investovat do něčeho kvalitního, co použiješ každý den (resp. noc).

M.

Datum: 03.01.14 19:59

mnau, musím se zastat "pusy" (asi tvoje důvěrná známá) - dřív lidi spali bez roštů a taky to šlo, já v tom nevidím nic zavrženíhodného - naopak, ty fotky co sem dala "pb", vypadají moc pěkně, a pro mladé, kteří nemají peníze na nábytek, docela fajn řešení - tak proč ne?

Od: zabu
Datum: 03.01.14 20:31

Když má člověk nemocná záda, jmenovitě plotýnky, tak záhy pochopí, že žádný rošt na světě, nenahradí rovnou tvrdou podložku.
Ta paleta má navíc díky konstrukci mezery, kterými matrace dobře větrá. Mě se to líbí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.