Nevytvrzená nivelačka

Od: Datum: 08.11.12 16:33 odpovědí: 1 změna: 09.11.12 14:15

Dobrý den,

v garáži kde byl dříve gletovaný beton,jsem se rozhodl nalít nivelačku s tím,že ji natřu posléze barvou na beton. Nivelačku jsem použil od firmy Profi,při nátěru se mně barva sloupávala a na vetší ploše nedrží a samotná nivelačka nevytvrdla,normálně v ní udělám nehtem rýhu,na obalu jsem se dočetl,že byla vyrobena v lednu a já to prováděl v září,je možné,že by byla směs nějak přemrzlá nebo stržená,při míchání jsem dodržel poměr těch 6l vody na pytel,podklad byl zapenetrovaný,jsem z toho nešťastný.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 09.11.12 14:15

"ace141", barva byla na beton a tam by také držela, "jak zákon káže". Výborná nivelačka do gáráže na podlahu je od Českého výrobce Bralep a to "ROT 01" - http://www.bralep.cz/vyrobky.…?l=c&ids=1&idd=2&idv=206&pr=v

Zavolejte do Bralepu, nebo pošlete mejlíka a zeptejte se technika, co máte nyní dělat. - pt

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.