Vodárna alko HW1000

Od: Datum: 21.12.13 09:34 odpovědí: 2 změna: 21.12.13 11:26

Zdravím všechny,mám tu vodárnu tak 9let.Nová natlačila v pohodě 5at.měl jsem ji nastavenu tak necelé 4at. Před výměnou těžko 3 a nechtělo se ji ani vypnout.Koupil jsem jinou a na alko se podívám jestli by šla zrenovovat.Náhradní díly jsou ke koupi.Vodárnu jsem rozmontoval,ale nic závadného na součástkách nezjistil.Tak nevím jestli to vyměnit vše,(injektor,oběžné kolo,difuzor),prostě která součást má na ten výkon největší vliv.Pokud má někdo radu díky Jirka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 21.12.13 10:05

Většinou stačí vyměnit vyběhané oběžné kolo, ale někdy je třeba vymezit vůli mezi třecími plochami. Někdy stačí tenčí těsnění, ale někdy už to chce soustruh.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.12.13 11:26

No tady je vše v plastu nic není opotřebováno,v něčem musí byt fígl?Nyní mám maďara 1300 a výkon je menší o proti alku.To jen na okraj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.