Dezinfekce

Od: Datum: 20.12.13 22:32 odpovědí: 6 změna: 22.12.13 22:19

Dobrý večer, chci se zeptat - dnes jsem koupil v drogerii od jejich značky dezinfekci na prádlo. Ještě jsem jí nelil do pračky, ale zkoušel jsem v tom vyprat jednu hadru. Nevím jestli je normální, že tá dezinfekce tolik pění? Dával jsem tam dávku přesně podle návodu, ale nevím jestli je to normální.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.13 22:40

Nevíme jakou dezinfekci jste si koupil, v jakém poměru jste ji naředil, v jak teplé vodě jste pral. Jak vám můžeme na takovou otázku odpovědět? A proč řešíte zda pění nebo ne? Použitje ji v předepsaném poměru do pračky, vyperte a uvidíte, co to s prádlem udělá, ne?

Ohodnoceno: 2x

Od: fiik®
Datum: 20.12.13 22:49

Byla koupena v drogerii DM od jejich značky... Jak jsem psal naředil jsem ji jak bylo v návodu ve studené vodě... Řeším to protože se mě zdá že to pění skoro víc než prášek.

Datum: 21.12.13 23:12

Zkuste to dát do pračky, já myslím, že ta pěna nevadí. Pokud by lezla ven plnícím šuplíkem na prášek, tak příště použijte menší dávku dezinfekce nebo prášku. Nic jiného s tím nenaděláte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.12.13 10:35

Děkuji za rada ;) Včera jsem stím pral a pěna byla v pračce minimální ono se to asi vstřebalo do tech 8 kg prádla.

Datum: 22.12.13 21:58

No vida, a máte po starostech !

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.12.13 22:19

Snad ano :) akorát by mohli dělat větší balení než jen litr na necelých 12 dávek :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.