Fleky na hliněné omítce

Od: Datum: 12.12.13 20:52 odpovědí: 2 změna: 12.12.13 21:12
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: skrabis*
Datum: 12.12.13 21:04

Omlovám se za překlep. Takže znova:

Řeším zajímavý problém, Rekonstruuji domek a po nahození hliněných omítek se začaly tvořit fleky na omítkách. Vlhkost v místnosti se pohybuje kolem 50%. stěny jsou podřezané a některé dokonce nově postavené (ze starých cihel). Je jasné, že jsou zpsobeny vlhkostí. Nyní řeším dilema zda-li natáhnou jemnou hliněnou omítku a doufat že stopy začnou mizet v prběhu let. Nebo počkat a štuk natáknout pozdějc. Zkoušel jsem fleky vysoušet horkovzdušným vysoušečem. Ty výrazně ohraničené malé zesvětlaly, velké mapy zmizely, avšak ráno bylo vše při starém. Nyní zkouším kondenzační vysoušeč.

Od: skrabis*
Datum: 12.12.13 21:12

Omlovám se za překlep. Takže znova:

Řeším zajímavý problém, Rekonstruji domek a po nahození hliněných omítek se začaly tvořit fleky na omítkách. Vlhkost v místnosti se pohybuje kolem 50%. stěny jsou podřezané a některé dokonce nově postavené (ze starých cihel). Je jasné, že jsou způsobeny vlhkostí. Nad nejvíce narušenou zdí byla betonová nádrž, která sákla do zdi. Nyní řeším dilema zda-li natáhnou jemnou hliněnou omítku a doufat že stopy začnou mizet v průběhu let. Nebo počkat a štuk natáknout pozdějc. Zkoušel jsem fleky vysoušet horkovzdušným vysoušečem. Ty malé výrazně ohraničené zesvětlaly, velké mapy zmizely, avšak ráno bylo vše při starém. Nyní zkouším kondenzační vysoušeč.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.