Nedobytné bezpečnostní dveře - značka?

Od: Datum: 08.12.13 15:35 odpovědí: 3 změna: 08.12.13 18:02
avatar

V pátek jsme byli s kamarádama na pivku a padlo téma bezpečnostní dveře. vzpoměl jsem si na toto video:


ale za boha jsme nepřišli na to, o jakou značku bezpečnostních dveří se jedná. Nevíte někdo název těchto bezpečnostních dveří?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.13 15:54
avatar

Z tohoto videa je těžké poznat o jakého výrobce dveří jde. Ale z mé zkušenosti vím, že např. dveře od http://www.next.cz jsou sakramentsky bytelné a umím si představit, že by tohle přestály. Ovšem samozřejmě za předpokladu adekvátně odolné zárubně zakotvené do konstrukce domu.

Během let, kdy jsem se živil interiéry jsem ostatně poznal různé varianty zabezpečení bytů a musím říct, že mnohé amatérské konstrukce nezaostávaly za profesionálními. Třeba ti police boys na videu používají dost středověkou metodu beranění, jenže to už mají lidé několik set let zmáklé - takže jsem třeba u jednoho zákazníka viděl ,,trezorové´´ 10 bodové zamykání vchodových dveří, přičemž ty zamykací čepy měly průměr od oka 20mm.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.13 18:02

Ahoj. Teda, 13 minut se na to dívat nešlo, ale taky nešlo si nevšimnout, že ty dvířka držely jen uprostřed. Že na to nešli ti boys kousek nahoře, nebo kousek dole a nebo u pantů? Když mi zesnul brácha, tak byl za dveřma co se rozpíraly do tří stran asi 9 kolíky. Ani hasiči do toho nešli a nakonec udělali díru stropem z půdy. Tak třeba i tohle je výhoda pancéřových dveří.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.