Nový test kočárků Dtest, kuner VIP

Od: Datum: 07.12.13 13:08 odpovědí: 5 změna: 07.12.13 14:01

Zrovna jsem si přečetl test dětských kočárků a nevím ale asi by v dtestu měli přestat chlastat.
Test naprosto prohrál kuner VIP což byl nejlevnější testovaný model. Podle Dtestu stojí 5000kč, ale ve skutečnosti pouze 4000Kč.
Tu je popis testu :
Testovali jsme takzvané cestovní systémy, u kterých není podvozek pevně spojen s nástavbou, ale můžete na něj přidělat i hlubokou korbičku nebo autosedačku pro nejmenší děti.
Jenže to tento kočárek NENÍ. Jako zápor mu dali že se nástavba může lehce oddělit od konstrukce. Což je blbost protože sedačka sedí pevně na konstrukci na 6ti 5mm šroubech, Páčky pro odepnutí boudy od podvozku jsou prý ostré (žádné tam nejsou a i kdyby byly dítě na ně nemůže dosáhnout) a vytkli mu i to že nemá zatáčecí kola. Což je další blbost , do lesa nebo na polnačku jedině s pevnými koly.

Tento kočárek neprodávám, ale prodával jsem v podstatě stejný s jiným názvem a všechny jejich nevýhody jsou LEŽ!
Celkově mi test + uvedená cena o 20% vyšší než je skutečná vede k domění že se autor snaží ... já ani nevím o co se snaží ale tento blábol jsme platili mi všichni.

Ještě že jsem už eshop s kočárkama prodal.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.13 13:16

A jednalo se skutečně o ten samý kočárek? Stejná značka, model, výrobce, rok výroby? Časem některé podniky své zboží zdokonalují. Jinak fakt nevím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.13 13:28

Tento kočárek neprodávám, ale prodával jsem v podstatě stejný s jiným názvem...

Myslím, že jste si na otázku odpověděl v podstatě sám.

Datum: 07.12.13 13:30

Moc to nechápu. Pokud byl s jiným názvem, tak byl asi úplně jiný.

Datum: 07.12.13 13:32

To si též myslím. A že ho v nějakém eshopu prodávají o 1000 Kč levněji je běžná věc, nevím čemu se autor podivuje.

Od: jakanas
Datum: 07.12.13 14:01

Abych Vám přiblížil jak to funguje. Existuje jedna firma která se jmenuje limak a ta vyrábí všechny plastové díly, polský výrobce si nechá udělat trubky které dá do těchto plastových dílů a potom jsou asi tři firmy v polsku které opravdu vrábí látky na potahy kočárků. Ve výsledku máte padesát značek kočárků, každý pod jiným jménem, ale konstrukce se v ničem neliší.

Servis kočárk dělám asi deset let a ze servisů vím že tyto kunerty jsou stejné jako ty co jsme sami rodávali.

Takže zařadili do testu kočárek který do této kategorie nepatří, s naprosto jinými vlastnostmi, o 20% ho předražili a vymysleli si jeho negativa = test snažící se poškodit jednoho z největších výrobců levných kočárků, jinak to nevidím.

Už jsem na to přišel, ten tupoun co to psal totiž u kunerta vzal cenu s autosedačkou a u ostatních bez autosedačky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.