OKNA MACEK zkušenosti

Od: Datum: 05.12.13 11:31 odpovědí: 14 změna: 25.07.16 15:07

Máte prosím někdo zkušenosti s paltovými okny firmy Macek? Děkuji

Petra

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.13 11:48

Dobrý den, máme je doma již přes dva roky a žádný problém s nimi doposud nebyl...

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 05.12.13 12:26

Zde do modrého pole nahoře - vyhledat - si zadejte Okna Macek a počtěte si. Já nemám okna od něj, ale vím, že zkrachoval, lidi se s ním soudí o zálohy a nyní se drápe nahoru. Třeba už je v cajku, nevím.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.12.13 17:05

On nezkrachoval, on jen propustil mraky lidí a vše si nechává dělat v Polsku. Doma dělá jen hliník. I já se soudím... Znám spoustu levnějších firem,takže mě nenapadá důvod, proč macek...Nechat si zaslat cca 15-20 cenových nabídek a podle toho vybírat a ceny se hodně liší.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.12.13 13:38

Dobry den,jestli mohu poradit mam vyborne zkušenosti ja a moji znami kvalita,rychlost a bezkokurenčni ceny velmi pěkne jednani fima--Svět oknen--Most!

doplněno 05.12.13 13:39:

překlep. - SVĚT OKEN-Most

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.12.13 17:34

Každý rok minimálně jednou poptávám okna pro někoho, firma Macek vždy byla ve dražší polovině.

Ohodnoceno: 0x

Od: macaudio
Datum: 05.12.13 23:19
Udělali mi nejlepší nabídku široko daleko. Veškeré jednání a montáž bez nejmenších problémů. Za mě spokojenost.

Od: pitrs*
Datum: 06.12.13 09:16

s okny od macka zkušenost nemám, ale v zhledem k tomu, že používají kvalitní profily Veka a Salamander, asi budou patřit k těm dražšším. Zrovna po levných oknech bych rozhodně nekoukal, nemuselo by se Vám to vyplatit. Osobně bych právě volil takovou firmu, která dělá s německými profily VEKA. Rozhodně nebrat poláky

Datum: 06.12.13 11:28

Nebrat Poláky, ale Macka ano Co všichni máte s těmi poláky, čínou...? Všechny okna musí splňovat určité certifikace, bez toho to prostě nejde. Já mám "Poláky" a nemůžu si na ty okna stěžovat. Jsou lepší než sousedovy české a hlavně o třetinu levnější. Moderní zaoblený profil rehau - německy, taktéž německé roto kování a skla pilkington z anglie s pokovením 1,0, těsnění vkládané EPDM, které se dá kdykoliv vyměnit. Bacha na ten salamandr, ten má těsnění TPM extrudované svařované s profilem a to pak dělá neplechu, v rozích je to tvrdé a křídlo nedosedá k rámu! Minulý měsíc jsem dělali sklepové a schodištové okna, firmu jsem vybíral já a opět to vyhrála ta firma, která dělala okna i mně. Bezkonkurenčně nejlevnější. Opět zaoblený profil GL system, tlouštka vnější stěny 3mm, německá profilová řada aluplast, těsnění EPDM vkládané, rakouské kování Maco, kovové kliky Hoppe, ocelová pozinkovaná výztuha o síle 1,5-2,5mm dle velikosti okna. Opět vyrobené v Polsku. Musím říct, že takhle dobře opracované sváry nemá žádná firma v česku.

Datum: 06.12.13 11:53

Stírečku, souhlasím, je moderní nadávat na polské výrobky. (někdy i oprávněně)

Od: moto®
Datum: 06.12.13 09:22

Soused má od nich hlinikový domovní vchod a vše v pořádku. Je spokojený.

Od: tomasd
Datum: 18.05.15 15:30

Firmu Okna Macek můžu vřele doporučit,mám od nich okna,a dveře a vše v naprostém pořádku,cena,kvalita a rychlé jednání.Pro tuto firmu jsem se rozhodl na doporučení od sousedů.V naší ulici mají okna od nich vyměněné skoro všichni a zatím jsem slyšel jen samá pozitiva.

Datum: 18.05.15 18:12

Hm a kde je pravda...

u reklamy na Macka, nebo o zkušenostech na poradně?

Datum: 25.07.16 15:07

Já musím naopak Okna Macek pochválit. Interiérové dveře máme už 2 roky a kromě běžného seřízení po montáži jsme absolutně nic nemuseli řešit. I kvůli tomu jsme si objednali před 4 měsíci taky nová okna. O týden se sice zpozdili, manžel už trochu ztrácel nervy, ale prodloužený termín co slíbili taky dodrželi. Ale okna máme v pořádku a těch pár dní čekání mě netrápí. Palec nahoru.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.