Nápis na krytce u domu

Od: Datum: 03.12.13 21:49 odpovědí: 6 změna: 04.12.13 09:15

Dobrý den,

všimnul jsme si, že u baráků bývají různé barevné krytky s nějakým ozbačením, nevysvětlil by mi někdo co to přesně znamená a proč se používají různé barvy krytek?

Přikládám fotku, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.13 21:58

je to označení nějakého uzávěru žlutý plynu -modrý vody Ty čísla by měli značit vzdálenost

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.13 22:02

tak to budou nejspíš centimetry - pod cedulkou se skví velmi okázale vyvedený nápis HUP... (hlavní uzávěr plynu)

Datum: 04.12.13 07:59

Ona ta tabulka mohla být původně někde úplně jinde. Na domku, kde jsem před časem bydlel, dělali ukrajinci novou fasádu a tuhle cedulku sundali a následně přitloukli na zcela nesmyslné místo.

Od: relkon
Datum: 03.12.13 22:24

Děkuji, zajímalo by mě od čeho se ty čísla v cm počítají a jak vím, na kterou stranu? Vyznáte se v tom?

Děkuji

Od: rnk*
Datum: 03.12.13 23:10

Tenhle text to vysvětluje.

doplněno 03.12.13 23:13:

Nějak se to zmenšilo, tak se podívejte tady: http://www.volny.cz/pohotovostplyn/znaceni.html

Ohodnoceno: 4x

Od: olaf71*
Datum: 04.12.13 09:15

tak schválně se u těch barevných cedulek zastavte, přečtěte si je a pak hledejte logicky v okolí víčka na zemi atd. a přijdete na to. uzávěry vody na hlavním řádu,uzávěry vody na připojkách, plyn atd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.