Odstupy staveb

Od: Datum: 01.12.13 11:55 odpovědí: 2 změna: 04.12.13 22:17

Prosím o informaci ve věci odstupů staveb rekreačních objektů. Vyčetla jsem, že odstup mezi stavbami musí být 10 m, ale že vyjímka je možná..prosím tedy, koho máme o vyjímku požádat? Děkuji B.K.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 01.12.13 12:30

Podívejte se na § 25 odst. 1 vyhlášky č. 501/2006 Sb., a násl. o obecně technických požadavcích na využití území + stavební řád a jednejte s místně příslušným stavebním úřadem, nikdo jiný. No a pokud se vám to nebude líbit, je možno jít přes soud..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 22:17

O výjimku se žádá u místně příslušného stavebního úřadu. Vydání rozhodnutí o povolení výjimky je zpoplatněno správním poplatkem ve výši 5.000 Kč.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.