Chtěli byste dostat na Vánoce sedací pytel?

Od: Datum: 26.11.13 12:51 odpovědí: 6 změna: 26.11.13 16:57

Zdravím,
zajímalo by mě, jak byste reagovali, kdybyste dostali k Vánocům od známých sedací pytel nebo vak podle vašeho výběru. Budu si z obchodu Omnipulsobjednávat sedací vak do kanceláře a tak jsem myslela, že bych rovnou objednala dva a druhý dala blízkým přátelům, který pro nás mají vždy také zajímavý dárek ve vyšší finanční hodnotě. ale je náročné každý rok něco vymýšlet. Mají dvě malé děti rok a dva roky a že by ten dárek byl spíše určený jim. Myslíte si, že sedací pytel by byl vhodný a potěšující dárek? Jaký na to máte názor? Chtěli byste ho vy sami dostat a udělal by vám radost?

Přemýšlela jsem o nějakým takovým motivu a nebo jakýkoliv s popruhy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.13 12:55

Mě by se to určitě moc líbilo. Druhá věc jsou prostory. Ne všude na to ještě místo je.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.11.13 13:01
Jasne! :) Ale teda nejaky jednobarevny nebo dvoubarevny.

Od: axus®
Datum: 26.11.13 13:11

Popravde, kdyz sem si na par ruznych obcas zkusil sednout, tak mi to nikdy moc nenadchlo.

Navic je to velke, tezke, neforemne, spatne se s tim manipuluje...aby jim to spis nekde pak neprekazelo a nezabiralo misto.

Na druhou stranu pokud jsou male deti, tak verim, ze ty se na tom treba vyblbnou.

Ale asi bych prvne nenapadne vysondoval mozny zajem.

Datum: 26.11.13 13:21

Ano udělal by mi radost, ale je hodně druhů a z některých se opravdu špatné vstává. Nevím jaký jste vybrala vy- odkaz mi nejde otevřít.

Rozhodněte se dobře , abyste přešla zklamání obdarovaných... jistě znáte jejich bydlení, aby jim tam také pěkně zapadl.

Upozornění od sys clayman 26. 11. 2013 14:33:55
Odkaz je opravený

Datum: 26.11.13 15:56

Je to sice finančně velmi náročné, ale když můžete?! Rozhodně pro děti to je úžasná věc. Rády se, při hře, válejí. A s těmi popruhy je to dobře vymyšleno. Také jsem pro vnoučky o něčem takovém uvažovala, ale mám zakázány drahé věci. ;)

Datum: 26.11.13 16:57

tak pokud mají malé děti, tak nejspíš vak najde uplatnění, ať už o něj dospělí stojí nebo nestojí. ale jinak vak je (na mé poměry) docela drahá záležitost a navíc "velká kráva" - než bych ho koupila, tak bych na něj zavedla řeč, jestli o něj vůbec stojí. pokud se nechcete zeptat přímo (aby to bylo překvapení), není přece problém zavést řeč na to, že si ho budete kupovat do kanceláře a pokecat s nimi o něm.

doplněno 26.11.13 16:59:

teď jsem koukla na odkaz a pokud to má být pro děti, tak ten se zvířátky se mi opravdu líbí *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.