UNIFIL stěrka

Od: Datum: 25.11.13 15:21 odpovědí: 1 změna: 25.11.13 16:16

Dobrý den, zajímalo by mne, zda máte někdo zkušenosti s stěrkou UNIFIL. Táta, který dříve pokládal podlahy, mi chce vystěrkovat betonovou podlahu v panelovém domě touto stěrkou (na ní půjde PVC). Zajímalo by mě, v čem se stěrka UNIFIL liší od běžné cementové samonivelační stěrky. Jaké má výhody, či nevýhody. Na internetu jsem našel akorát, že UNIFIL už se 10 let nepoužívá, ale nikde nepíšou PROČ. Je závadný, nekvalitní, drahý?

Také jsme našel, že samonivelační stěrka je cementová prodávaná v pytlých, ale UNIFIL je disperzní stěrka prodávaná již namýchaná ve kbelících. Jaký je v tom rozdíl, bude stačit pod PVC UNIFIL? Nemám se UNIFILu bát a nechat si to vystěrkovat UNIFILem? Nebo to mám raději nechat vystěrkovat samonivelační cementovou stěrkou?

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.13 16:16

Unifil je akrylátová,vodou ředitelná stěrka,dosti drahá a použitelná na tenké vrstvičky.Do 1,5 cm.Její pevnost je poměrně malá.Pod plovoučku bych dal přednost Anhydritu.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.