Pračka WM66

Od: Datum: 23.11.13 18:49 odpovědí: 2 změna: 24.11.13 10:32

Zdravím, poradí někdo jak vyměnit u pračky WM66 (z NDR) osičku s ložisky? Pod vrtulkou jsem nenašel žádné šrouby, jak se celý díl vyjme? Díky. K.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.13 23:29

Dělal jsem to před 25ti až 30ti roky, tak sorry, že už přesně nevím, ale myslím, že to hliníkové těleso (simering, pouzdra a osa) je zespodu zajištěné plechovou podložkou, která jde do boku vysunout. Pod vrtulkou nic není. Pračku otoč, sundej plechový kryt (pokud tam je), sundej řemenici (je asi taky zajištěná podobným spůsobem) a pak už uvidíš. Český pračky měly to těleso zajištěný maticí, ale tady už si nejsem jistý. Skleróza nó!

Ohodnoceno: 0x

Od: kvak®
Datum: 24.11.13 10:32

Díky za zprávu, sundal jsem ten zajišťovací plech, který zajišťuje zespodu tu osičku. Osička je ale uložená v nějaké gumě, nebo plastu a není vidět jestli je nějak zašroubovaná, nebo jen nasazená. Tak nevím jak dál, abych to neponičil víc než to je.jJe potřeba nějaký specielní klíč, nebo jak to vydolovat? Díky.K.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.