Mixér Thermomix

Od: Datum: 17.11.13 14:57 odpovědí: 6 změna: 23.11.13 01:36

Dobrý den, rozhoduji se, zda koupit mixér od Vorwerku Thermomix - máte s tímto přistrojem prosím někdo bližší zkušenosti?

Přístroj bych používala pro 2 osoby. Je skutečně tak dokonalý, jak uvádějí?

děkuji

palma0801


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.13 17:28
avatar

Našla jsem to dobře, že je za nějakých 16 - 20.000 kč. Opravdu? Pro dva lidi? Týýý jooo!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milasek5656
Datum: 20.11.13 00:16

Já mám Termomix TM 21 (pokud se nepletu v označení) už řadu let - (asi 18 let?) prostě jakmile se zde začal prodávat a nedám na něj dopustit. Koupilo si ho i hodně mých kamarádek. Jestli mohu poradit, pokud nemáte zrovna peněz na rozdávání, kupte si starší přístroj, nebo na inzerát přístroj repas. Z vlastní zkušenosti je to naprosto bezporuchová mašinka, takže na záruku vůbec není třeba spoléhat. Já za těch X let jen měnila 1x tupé nože. Je ideální hlavně na dělání salátů či stravy pro děti. Většina těch co ho mají v něm nakonec stejně nevaří, ale používají jako kvalitní mixer, šlehač, drtič či sekání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.13 16:10

Dobrý den,

děkuji za Vaši odpoěď i dopručení. Mám v úmyslu si ho zakoupit a i v něm vařit - doufám, že i s touto funkcí budu spokojena. Vy osobně ho pouíváte též i na vaření a nebo - jak píšete- pouze na mixvání, drcení atd.? Ty kuchařky k Thermomixu se zdají být též velmi zajímavé - vyzkoušela jste je?

Děkuji za jakoukoli radu-doporučení v tomto směru

Moc zdravím

Od: milasek5656
Datum: 20.11.13 23:26

V době, kdy jsem si kupovala Thermomix zde byla teda jen jedna základní kuchařka, takže každý si své recepty upravoval. Musíte počítat s tím, že T. je spíš pomocník na přípravu surovin - opravdu vařit v něm trvale nejde :). Stejně budete potřebovat troubu i vařič :). Ale je úžasnej na přípravu polévek, omáček, krémů či na přípravu těst. Báječně se v něm připravuje jídlo pro malé děti či menší porce v páře. Ono časem zjistíte, že v tom sice uděláte kuře na smetaně, ale za1. menší množství a za 2. je to takové dietnější :). Je to fajn mašinka, přiznávám, že nový bych nekupovala, ta cena je astronomická a najde se dost lidí, kteří přístroj koupí při předváděčce, párkrát použijí a pak se ho za polovinu zbaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.13 20:43
avatar

když to vyhovuje Vaším finančním možnostem tak proč ne. Je to cena cca 200 - 250 poledních obědů v hospodě. To není zrovna málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.13 01:36

Miramira - ale ten přístroj je opravdu báječný pomocník na mnoho let. Nemůžete to počítat na obědy. Kdo si ho pořídí, tak už nemusí pořizovat žádný šlehač, krouhač, mixer, drtič, váhu, ohřívač, hnětač...atd., a navíc s ním uspoří mraky času. Prostě nandá tam suroviny a když je hotovo, přístroj zapíská - pokud zrovna člověk nemá čas, tak teplotu jídla drží a míchá, nic se nespálí. ... mmch - původně jsem psala pod Milasek5656

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.