Jakou použít hydroizolaci a krytinu?

Od: Datum: 12.11.13 12:11 odpovědí: 2 změna: 12.11.13 13:59

Dobrý den,mám nově postavený dřevěný balkon a nevím co na něj použít jako hydroizoaci a následnou zátěžovou a pohledovou krytinu. Přemýšlel jsem nad hydroizolační folií a následně WPC prkna navrch. Bohužel WPC materiál je ale nad rámec finančních možností.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.13 12:59

Osobně bych šel do těch WPC na roštu. Cena není tak strašná, dají se pořídit za 1000,-Kč/m a v polsku za 700,- a životnost je prakticky neomezená.

K čemu že tam bude ta izolace? Jaká je konstrukce a co je pod tím balkonem?


Případně sem dejte fotku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: anonyms
Datum: 12.11.13 13:59

Jedná se o dřevoželezný balkon,pod kterým není nic. Jeho spodní část je ve výši podhledu a je také tak i pdbitý. dlouho už přemýšlím nak kritinou na neasfaltové bázi. Už jsem přemýšlel i nad hliníkovým slzičkovaným plechem,jenže to by byla otázka 7500 Kč. Nejhorší u WPC materiálu je,že není nepropostny ve spojích a nelze aby zatékalo na trámovou konstrukci. Proto ta hydroizolační folie. Osobně jsem našel prodejce WPC,který dodáva jedno 3m prkno za více než 400 Kč vyrobený v číně. Po ohlížení a seznámení se s WPC jsem zjistil,že i v tomto případě je čína jako výrobce na prd.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.