Okenní sušák prádla

Od: Datum: 09.11.13 10:23 odpovědí: 3 změna: 09.11.13 20:43

Prosím, poraďte. Prádlo suším v létě, v zimě na zahradě, ale nechce se mi s každou vlhkou utěrkou a nebo zemovkou běžet 30 m na sušák. Nesnáším mokré věci v koupelně i když tak mám okno. Dům je zateplen, plastová okna.

Potřebovala bych jen jednu, dvě šňůry z kuchyňského okna š. 150 cm. Nic většího tam nelze, dům je ve svahu a chodník pod oknem něco přes metr. A ani to nepotřebuji. Neřešil někdo z vás tenhle problém? Hotový výrobek nemohu najít, nechat udělat by nebyl problém, ale nevím z jakého matrošu a hlavně kam připevnit. Do fasády? Do plastových oken či do parapetu je asi hloupost.

Nemá někdo fotečku jak tohle vyřešil? Děkuji za nápady, Uška

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.13 14:02

Něco z tohodle by se nešiklo?

http://www.susaknaokno.eu/

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.11.13 17:37

Nám sebrali sušáky při výměně oken a my jsme velmi hlasitě protestovali, tak jsme nafasovali nové sušáky. ;) Když sáhnete na rám plastového okna zvenku, nahmatáte tři takové jako krytky. A do těch je sušák pověšen. Má nosnost 30 kg, má 6 šňůr a je na šíři okna. Pokusím se to někde najít anebo zítra vyfotit.

doplněno 09.11.13 17:59:

http://www.zaluzielevne.eu/okenni-susaky-bez-vrtani.html Je to tohle. Protože to vyrábí, můžete si dát udělat jen na tolik šňůr, kolik potřebujete. Na vašem konci republiky určitě bude také výrobce. Mám pocit, že ti, kdo vyrábějí a montují žaluzie, o nich vědí a poradí vám je najít.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 09.11.13 20:43

Jste zlatíčka, vůbec jsem neměla tušení, že se něco podobného vyrábí. A nejvíc mě potěšilo, že je to bez vrtání a tím nepřijdu o 7 letou záruku na okna. I když je to za velký peníz, ale sušák nekupuji denně, už je objednáno. Dám si sušák pod stromeček.

:),

Moc a moc děkuji Uška

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.