Nová vana do staré - bez bouraní

Od: Datum: 09.11.13 07:45 odpovědí: 3 změna: 10.12.13 10:35

Jakou máte zkušenost s plastovou vanou,která se dává do staré...viz.akce nová do staré.

Já ji mám a o hodně se vana zmenšila-prostor ve vaně což nejsem vůbec tlustej.Vypadá hezky,ale je malá a pak je nedostatek,že kolem vany dají silikon a pak to kolem silikonu hnije plíseň.Já nedoporučuji.Jakou máte zkušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 09.11.13 08:22

Přesně stejná zkušenost - na první pohled to vypadá krásně, ale vana se podstatně zmenšila a silikon jsem za 2 roky předělával. Nedoporučuji, nikdy už bych stejnou chybu neudělal.

Ohodnoceno: 2x

Od: jim®
Datum: 10.12.13 10:35

A co baste dal do sprcháče místo silikonu? Vaničku mám z litého mramoru-jak to utěsnit s obklady_silikon tam samzřejmě plesniví za rok!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.13 08:26

Kamarádi vložku, z nějaké hmoty, ve vaně mají už snad 3 roky. A je to moc pěkné. Plíseň nemají. ;) Já mám vanu zazděnou, kachlíky okolo a plíseň musím hlídat. Když se na okraji vany a těsnící pásky objeví jiná barva než bílá, osuším kolem dokola, nastříkám Larin proti plísní nebo Larin dezinfekci, která bělí spáry a po několika hodinách spláchnu sprchou a je klid. Plíseň je mrcha. Živá mrcha nesmí se jí dovolit narůst!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.